[]

Stencil tshirtü

Stencil vb. tarzlarda, kumaş boyasıyla kendi baskılarımı uygulayacağım, 5-6 belki 10 düz beyaz, pamuklu tshirt almak istiyorum. Uygun fiyata nerden bulabilirim kadıköy'de acaba sevgili nazgüllerim?
 
boğa'nın aşağısındaki çetinkaya'nın karsısındaki sokakta (çilek sokak ,vişne sokak fln)
orada sadece düz beyaz kadın erkek tişörtleri satan bir dükkan vardı.
fiyatlarını bilmiyorum ama bu tarz baskı işleri için satıyorlar,o yüzden pahalı değildir diye tahmin ediyorum.
ama kalitelerini bilmiyorum.

bir de defakto'da,lc waikiki'de basic kısmında beyaz erkek tişörtleri bulabilirsin ucuza.
ben indirimde 9.90a almıştım baskı için kullandım,gayet güzel oldu.
www.defacto.com.tr
  • demoniclewinsky  (04.02.15 14:22:23 ~ 14:23:17) 
çok teşekkür ederim!


  • goks  (05.02.15 01:44:43) 
:) rica ederim.


  • demoniclewinsky  (05.02.15 10:02:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.