Iphone 6'nın ilk sapıtması

Az önce telefonla konuşup kenara koydum telefonu. 5 dk geçmedi telefona bakayım bi dedim ancak telefon açılmadı. Orta tuşa bastım ardından açma tuşuna bastım (uzunca da bastım) ama açılmadı. Ardından arkadaş orta tuş + açma tuşa uzunca bastı sıfırdan açılma ekranı geldi ve telefon açıldı. Neden olmuştur sizce ? Garantiye göndermeye değer mi ?

Şarjı bitmiş olabilir mi orta tuş on off tuşu sifirliyor cihazı diye biliyorum

  • indescribable  (04.02.15 12:29:01)
Hayır daha dün şarj ettim ve şuan %86 da .. @indescribable

  • ondkz  (04.02.15 12:30:17)
yeni aldiysan bi reset at cok gecmeden. ben ilk aldigimda takiliyordu reset attim duzeldi.

3-4 aydir kullaniyorum hala bir takilma veya kapanma olmadi. sadece oyun oynarken oldu bir iki kere.
  • my pink  (04.02.15 12:37:46)
@my pink 2 ay felan oldu alalı. Apple storedan aldım onlar kurulumunu yaptı ve kullanmaya başladım. Androidden geçtiğim için pek bi bilgim de yok açıkcası.

  • ondkz  (04.02.15 12:44:18)
kurulumda bisey yok ben kendim yaptim sadece dil ulke vs secmen gerekiyor.

uzun sure kullanacaksin. bence reset yapman lazim.

zaten yeni alinan her telefona yapilmasi gerekiyor aldiktan sonra
  • my pink  (04.02.15 12:48:28)
@my pink ITunes üzerinden mi yapılıyor resetleme işlemi ?

  • ondkz  (04.02.15 12:55:59)