bana outdoor ayakkabı önerin

yağmurlu havada da giyebileyim. çok pahalı olmasın, çok ekstrem doğa koşullarında kullanmayacağım zaten, istanbul içinde, ormanlarda, çevre şehirlerde, adalar'da sıklıkla gezintiye çıkan biriyim.

mesela şu ayakkabı benim dikkatimi çekti, sizce nasıldır

www.hepsiburada.com

decathlon'da satılan Quechua diye bir marka var, ona iyi diyorlar. Fiyatı da uygun.

  • whoosie  (04.02.15 12:23:42)
@whoosie evet oraya da dün gittim, gerçekten güzel ayakkabılar var. fiyatı uygun olduğundan mütevellit uygun numara kalmamış hiç :) bulamadım

  • razvan rat  (04.02.15 12:27:30)
Quechua ayakkabıların çoğunun tabanı kaygandır, o nedenle alırken dikkat ediniz. ayrıca decathlon'da satış personeline beğendiğiniz modelin şu numarasını istiyorum derseniz getirtirler.

  • teknikekip  (04.02.15 13:01:07)
columbia'dan uzak dur!

  • unique hint kumasi  (04.02.15 15:25:09)
merrell'lara bak. fiyat performans konusunda iyiler.

  • argent dawn  (04.02.15 15:30:31)
Ülen adam pahalı olmasın diyor Merrell öneriyorsunuz :D. Senin ilacın Decathlon, uygun fiyata işini gören bir şey bulursun. Beğendiğin ama numarası olmayan ürünleri depodan çıkarırlar.

  • osurdum  (04.02.15 15:33:21 ~ 15:34:40)
columbia'nın hastasıyım.
ama fiyatlar yüksek gelir,indirimde yakalarsanız kaçırmayın.
www.markafoni.com
  • demoniclewinsky  (04.02.15 15:51:42)
bir de sportive'de falan tek numara kalan kaliteli markalar ucuz olabiliyor. 300küsür yerine 140 liraya jack wolfskin aldım, canavar gibi.

  • whoosie  (04.02.15 16:31:48 ~ 16:33:58)