Profesyonel SEO Hizmeti Arıyoruz

Arkadaşlar selam.

Biliyorum bu ara ara soruluyor hatta sanırım tek bir kişi sürekli sorup duruyor ancak bu soruyu ben ilk defa soruyorum ve lütfen detaylı bilginiz varsa benimle paylaşmanızı istiyorum.

Ekip olarak yönettiğimiz bir kariyer - insan kaynakları sitemiz var. Google'da bir türlü istediğimiz performansı alamıyoruz. Aylık sürekli olarak çalışacağımız bir SEO danışmanı (kişi veya kurum) arıyoruz, profesyonel hizmet verecek şekilde.

Kullandığınız, önerdiğiniz, çalıştığınız biri veya birileri var mı?

Bence google.tr'ye seo yazın ve ilk başta çıkan şirketi kullanın, işin mantığına uygun.

  • whoosie  (04.02.15 12:13:55)
Söylemeyi unuttum, bu tür SEOZEO'dur veya büyük ajanslardır ayda 3.000 4.000TL istiyorlar, bütçem o kadar değil ne yazık ki. Bu işleri daha uygun yapan birileri var mı?

  • aradaki uzaklik  (04.02.15 12:19:44)
  • whoosie  (04.02.15 12:26:09)
Kendi web site builder'ınıza seo eğitimi aldırın bence. Seo bir kere yapılacak bir iş değil. Devamlı takip edilmesi lazım google ın ve diğer se lerin algoritmaları sürekli değişiyor.

  • Tears of Devil  (04.02.15 12:27:27)
sağlam gitmek istiyorsanız www.fevreka.com mutlka arayıp bir teklif alın kendilerinden makul insanlar

  • chetinn  (04.02.15 13:51:34 ~ 13:54:24)
Iznetwork.com

  • erty_ksk  (04.02.15 19:52:49)