Türkiye'de Talk Show

Neden hiç eğlenceli değil? Toplanıp bi konu hakkında sıradan muhabbetler ediyorlar ve hiçbir albenisi olduğunu düşünmüyorum. Arada böyle önceden hazırladıkları kurgularla eğlendiriyorlar ama o kadar. Ne biliyim amerikan talk showlara baktığımızda hangi konuk katılırsa katılsın bak istisnasız hepsi güldürüüp eğlendiriyor. Yeni bi konu açıldığında bile çok zekice espriler çıkarıyorlar. Yani sadece sunuculardan bahsetmiyorum. Programlar bütünüyle eğlendiriyor bir şekilde. Siz ne düşünüyorsunuz? Türk Talk Showlrını seviyor musunuz?

Çünkü süreler uzun Turkiye'de. Öyle olunca da öncesinde kurgulamak ve/veya sonrasında bu kurguyu takip etmek mümkün olmuyor. Katılımcının insafina kalıyor eğlenceli olup olmaması.

  • nereye bu gidis  (04.02.15 11:22:36)
çünkü türk toplum örf ve ananelerinden dolayı ya da gençlerin yanlış şeylere yönlendirilme ihtimalinden dolayı talkshowlar "ee albümün çıkmış,çok güzel gerçekten" tadında. bu işte okan birazcık sıra dışı işler yaptı diye düşünebiliriz bence (amerikada olmayan ama burda olan). programlarının adını bilmiyorum ama transseksüellerden motorculara gitaristlerden kan/organ bağışı konulu programlara kadar bence gerçekten güzeldi -okan'ın her bir konuda uzmanmış gibi ahkam kesmesini saymazsak-.

  • rakicandir  (04.02.15 11:28:21 ~ 11:28:54)
Amerika'daki Talk Show'a birkaç konuk geliyor 5 dakika 10 dakika kalıp birkaç güzel espri dönüyor, ki onlar da önceden çalışılmış oluyor genelde, eğlendirip güldürüp gidiyorlar. Bizdeki gibi bir program 16 saat sürmüyor. Öyle olunca da ne konuk sıkılıyor ne programı yapan ne de izleyici.

  • angelus  (04.02.15 11:32:41)