Alışveriş Taksitlendirme

malumunuz banakalar peşin yaptığımız ödemeleri taksitlendirme yapıyor bankayı aradığımız takdirde üzerlerine faiz koyarak.şimdi cep telefonu almayı düşünoyurm,vede normal taksit cep telefonlarında olmuyor.kredi kartı ile peşin alsam sonrada daha sonra bankayı arayıp bu alışverişimi taksitlendirin dersem taksit yaparlar mı ? yoksa bu telefonmuş olmaz öyle şey derler mi ?

abi kullandığın hat üzerinden alsan direk?

  • dilligaf  (04.02.15 00:43:11)
hocam öyle pahalıya geliyor malesef :(

  • estalus  (04.02.15 00:44:17)
o zaman şöyle yap geçen gün bimekste gördüm ing bank kredi veriyor telefon için,kredi faizi ile peşin harcamana gelen faizi hesapla mantıklı olanı seç ama bence hat üzerinden her türlü daha ucuz olabilir.

  • dilligaf  (04.02.15 00:47:43)
bildiğim kadarıyla telefonmuş olmaz derler. altın için de aynısını yapıyorlar. denildiği gibi operatöründen taksitle alabilirsin. ticari kredi kartı bulup 9 taksitle alabilirsin de. ille de olsun diyorsan en kötü senaryoda telefon ücreti kadar ihtiyaç kredisi çekip onu taksitle ödeyebilirsin.

  • heavy smoker  (04.02.15 00:49:54)
ben finansbank kullanıyorum. sordum böyle böyle olur mu diye olmaz dediler. iyi dedim madem peşin alayım. aldım telefonu internetten, tak mesaj geldi taksit yapalım diye. evet cevabı verdim yolladım 3'e böldüler :)

  • domates yiyom  (04.02.15 00:50:42)
sanalpazar yapın %5 komisyon 9 taksit.

  • cunupkral  (04.02.15 02:22:12)