çirkin erkek ölsün mü?

s.b

Çirkin vicdan ölsün.

  • Lt. Col. Frank Slade  (03.02.15 23:48:30)
Yoo, güzelliği kadınlarla çirkinliği erkeklerle özdeşleştirip "erkek dediğin çirkin olur" kafasında insanlar da mevcut. Çirkinliği beğniyorlar yani.

  • ron dennis  (03.02.15 23:49:08)
ağzı laf yapıyorsa ölmez. o da yoksa...üzgünüm.

  • fransizkalanadam  (03.02.15 23:49:45 ~ 23:49:54)
çirkin erkek yoktur karizmatik olmayan davar vardır.

  • altiustuatom  (03.02.15 23:50:05)
Giyinmeyi, konuşmayı ve sevişmeyi biliyorsa öldürür bile.

  • corneillus  (03.02.15 23:50:38)
Zekiyse özgüveni varsa yeterli oluyor. Okan bayulgen bana çok seksi geliyor örneğin. Yakışıklı olup cahil cahil konuşunca da insan soğuyor ya

  • ddenizz  (04.02.15 00:27:41)
Öleyim.

  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (04.02.15 00:36:03)
bugün dışarıda boş vaktim vardı biraz gelen geçeni izledim ve şunu gözlemledim ki bizim memleketin erkekleri cidden çirkin:d
(sözüm meclisten dışarı)
dolayısıyla çok göze çarpmıyorlardır raad olsunlar.
bi de bazı koşulların varlığında hiç önemi kalmıyor.
  • hesabım silindi kırgınım modlar  (04.02.15 00:44:52)
Dünyada o kadar çirkin kız var ki, erkeklerin hiçbiri bu konuda kaygılanmıyordur büyük ihtimalle.

  • mountaincat  (04.02.15 00:50:00)
Çirkin şansı güzel olur derler.
Güzel Manita gelecek sana:)

  • indescribable  (04.02.15 01:00:26)
@indescribable

güzel avuntu.

önce ortam,sonra ağzın laf yapması. az biraz da parası olması.
  • fransizkalanadam  (04.02.15 01:22:59 ~ 01:23:36)
hayat siz çirkinler için gerçekten de çok çirkin.

:)) bu kadar önemli bir şeymiş, bunun zıttı olan yakışıklılık da her derdin ilacıymış psikolojisine girmeyin yahu.

değiştirilebilir şeyler vardır, bir de değiştirilemeyen şeyler. simanı değiştiremeyeceğine göre, değiştirebileceğin, geliştirebileceğin ve çirkinliğini detay kılacak onu bastıracak şeylere yönelmelisin. zaten bir gün öleceksin, şimdiden ölmene gerek yok:)
  • wilhelmwasmuss  (04.02.15 01:25:46 ~ 01:27:19)
ananem "erkeğin güzeli çirkini olmaz takvalısı olur kızım" derdi.kendisi müslümandı. bu cümleyi kendi felsefene göre de yorumlayabilirsin. ben öyle yapıyorum. işe yarıyor.

üstelik bi süre sonra illa ki göbeklenip kelleşecek bir canlı türü için düşünülecek en son şey. sadece kadınlar çökmüyor sonuçta. parametreleri değiştirmek ferahlatır bazen :)
ölmesin kısaca.
  • gis  (04.02.15 01:33:54 ~ 01:58:10)
Yav insan olsun canımı yesin. Vicdanı merhameti olmayan yakışıklı ancak hayat karartır başka da bi halta yaramaz.

  • skidro  (04.02.15 04:15:34)
Body yap. Temiz ol.

  • baldur2  (04.02.15 05:24:46)
aynı duyuruyu çirkin kadın ölsün mü, aşırı zayıf kadın ölsün mü, aşırı şişman kadın ölsün mü, balık etli kadın ölsün mü, manken fizikli kadın ölsün mü -buna da laf atan erkek var- , kısa kasın ölsün mü, uzun kadın ölsün mü, güzel kadının kesin sevgilisi vardır, bana vermez, ölsün mü, diye açan insanlar da olabilir. sende sorun yok da bu soruyu sormana neden olan insanlarda sorun var, onlardan bir an önce kurtul derim.

zaten feci şekilde faşistlik yapıp dış görünüşe göre insanları yargılayanları işkenceyle öldürmeyi planlıyorum. güzellik görecelidir. yani cem yılmaz'ın lafı bile hatalıdır "ben mi jude law mu?" deyince, sevdiği erkeği-kadını seçecek insanlar hala var -ha tabi sevdiğin erkek jude law olursa onu bilemem bak XD -
  • pasp  (04.02.15 08:37:45)
pasp +1
Lt. Col. Frank Slade +1

bak mesela aptal kadınlar ölsün mü diye sorsak ;)
  • rakicandir  (04.02.15 13:55:37)
çirkin erkek karizması ya da çirkin erkek şansı da yoksa ölsün.

çirkin erkek bildirdi.
  • [silinmiş]  (04.02.15 14:04:32)