mug sorusu

starbukcs'takiler çok keko göründü gözüme eşek kadar adı yazıyo üstünde filan. en az 5 saat sıcak tutsun istiyorum. parası çok sorun değil. amazon'dan filan alamam türkiye'de olması lazım. nerden alim? çibo'lara nedense hiç güvenemiyorum kahvesi gibiyse fena...

deneyip memnun kaldıysanız starbucks'inki nasıl bi de son çare olarak?

starbucks piyasada erisilebilirlik, fiyat performansi en iyisi.

kaliteli, stili her zaman güzel degil, ama cok güzelleri var zaman zaman. dönemsel degistiginden bulunamayabiliyo her zaman güzelleri.

ecx.images-amazon.com
bende bu var cok severek aldim.

kapagi akitmaya basladi, mail attim, getirin yenisini verelim fisi filanda sorun degil dediler.

bence su tarzda güzel
louandliz.files.wordpress.com
  • kurnaz  (03.02.15 23:15:35)
  • kurnaz  (03.02.15 23:17:36)
  • altiustuatom  (03.02.15 23:27:18)
bu tür ürünler için her zaman outdoor markalar daha iyidir. eğer parası önemli değilse yukarıdaki linkten kesinlikle memnun kalacaksın

  • altiustuatom  (03.02.15 23:27:56)
@altiustuatom kupa gibi kullanışsız olur her çantaya girmez filan

  • mula  (03.02.15 23:29:33)
Ben nokta atışı yapıyorum; geçen ay starbucks tan aldım 50 liraya çevirmeli kapaklı bir termos. Şu mat siyah olanlardan (tek model var zaten çevirmeli kapağı olan) net 12 saat verim alıyorum. İlk gün deneme amaçlı sıcak su koyup yattım, sabah kalktığımda su hala içilebilir derecede sıcaktı.

  • Tears of Devil  (03.02.15 23:43:59)
içi çelik olanlardan almazsan sıcak falan tutmaz. starbucksın plastik muglarından çok gördü bu gözler.5 para etmez.

yurtdışında 15$ a çelik termoslar alınabiliyor pratik tek elle açılan. kaliteli orjinalleri 35$ civarında

turkiyede bazı starbucks şubelerinde 50-60 tlye çelikleri var ama tek elle açılabilen değil çevir aç kapak tadında.

ha bu arada hangi termosu alırsan al çantana koyarken dikkat et. en kalitelisi bile sızdırabilir.
  • ceycey e  (03.02.15 23:52:29)