[]

Son dakika bedelli!

Evet yine yumurta kapıya dayanınca derdimin peşine düşen ben, krediyi hangi bankadan çekeceğimi bilmiyorum :(

Hiiiiç de anlamadığım işler. Yarın gidip bi bankaya başvurayım diyorum ama hangi banka? Bir de Findeks'ten baktım kredi notum 1162 (az riskli). Bana kredi verirler mi acep? Kredi alırken nelere dikkat etmeliyim, hangi banka en uygun bedelli kredisi veriyor bi yardımcı olun kardeşinize :)


 
ben tr finans dan aldim. iyiydi oranları


  • enkolaykullaniciadi  (03.02.15 20:36:49) 
acilen 3000 TL kredi çekmem gerekti. Dün sabah Finansbank'a gittim vermediler. Bu sabah ING Bank'a gittim öğlen parayı aldım. Kredim notum 1300 civarlarında. ING Bank'ın internet sitesinden kredi başvuru formunu doldur sana sms ile ön olay gelecek. Ona göre yarın sabah gidip konuşursun.


  • mr rosebud  (03.02.15 20:38:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.