bu kadar çok mu super bowl takip eden insan var gerçekten?

şu başlıktan bahsediyorum.

eksisozluk.com

bu ney arkadaş ya. millet sanki yıllardır takip edermiş gibi heyecanlı heyecanlı yazmış sayfalar dolusu. standart ekşici abartması, şovu gibi geldi bana ama acaba yanılıyor muyum?

hayat güzel be bro takma bunlara. bak ben de aynı sözlükteyim ama süper bowl'ı bowling sandım yıllarca. meğer değilmiş.

abartıdır ya da değildir demek zor kanımca.
  • abyuksuet  (03.02.15 02:48:41)
aynen hacı ben de aynı tepkiyi verdim. bir de her sene olan bir şey ama ilk defa bu sene bu kadar ilgi görüyor sözlükte daha önce hiç böyle gündem olduğunu hatırlamıyorum.

  • cthulhu  (03.02.15 02:49:18)
super bowl nedir?

  • yatagants  (03.02.15 03:05:57)
Türkiye'de amerikan futbolu üniversitelerde baya gelişmekte olan bir spor dalı aslında. son yıllarda da izleyeni bileni katlanarak artmakta, bundan mütevellit eski yıllara göre biraz daha fazla ilgi çekmiş olabilir. bir de son maçta final dakikaları oldukça efsanevi geçtiği için de sözlükte bu kadar olay oldu sanırsam.

super bowl = amerikan futbolu final maçı
  • ernesto guevara  (03.02.15 04:19:15)
çok abartı değil henüz. curling furyasının yanına bile yaklaşamaz hatta. ama af gibi snooker ya da buz hokeyi gibi üst düzey büssürü spor ilgi çekiyor. tenis gibi, artistik patinaj gibi çok az kişinin tc sınırları içinde hakkıyla yapabildiği sporlar yaygınlaşmışsa bunlar da yakına yaygınlaşır, fena da olmaz. allah bizi kriketten beysboldan korusun yeter.

  • namus ninjası  (03.02.15 04:24:08)