Sabiha Gökçen'e gidiş

Selam,

Kadıköy'den 13.10'daki e-11'e binsem 15.10'daki uçağa yetişebilir miyim?

O saatlerde e5 de pek trafik olmaz ama en az 1 saat surer o yol yinede, riskli bir saat secmis olursun

  • boulevard of broken dreams  (03.02.15 02:38:06)
Yurtiçi uçuşsa belki ama o otobüsler tam saatinde kalkmayabiliyor, ya da saatinde kalksa bile çok trafik olabiliyor, ben olsam daha erken düşerdim yola. Bir kere uçuştan iki saat önce Havataş'a bindim Kadıköy'den, sorunsuz da yetiştim, hatta yetişmek denmez ona rahat rahat gittim, ama ilk yarım saat ya uçağı kaçırırsam diye korkudan diken üstünde geçti.

  •   (03.02.15 05:01:58)
e-11 e değil havataşa bin.
check-in işlemini önceden yaptıysa, 13 havataşla yetişirsin rahat

  • joe dalton  (03.02.15 11:00:51)