Colin McRae Rally 2

Bu caaanım oyunu denk getirdim indirdim torrentden fakat tam yarışa başlayacağım, görüntü filan sıçıveriyor.
Uyumluluk modunu Win2000 filan yaptım, 256 renk, 64x480 çözünürlükte çalıştır dedim yemedi.
Ne yapsamda güzelce oynasam şu oyunu?
Mevcut sistem Win7 Ultimate

Uyumluluk Modu olmadan denedin mi? Ben şimdi exe'ye baktım da normal çalışıyor.
W7 HP x64 sistem

  • heritage  (02.02.15 22:56:32)
@heritage
Yok dostum yaa bişi değiştirmeden denedim yine aynı.

@proletarier...
Şurada derken?
  • poseidon1  (02.02.15 23:11:22)
Oyundan olmasın ben 7 de gayet iyi oynuyorum

  • vincenzo  (02.02.15 23:39:32)
@proletarier...
Denedim kardeşim yemedi ama :)

@want2die
Geç buldum çabukmu kaybedeceğim diyorsun yani...

@vincenzo
Dostum oyundanmı bilmiuoyum ama açılışında menülerde filan hiç sorun yok ne zaman ki yarışa başlayacağım görüntü cortluyor amk.
  • poseidon1  (03.02.15 00:33:48)
Oyun açılıyor, menüler geliyor istediğim şekilde ayarlara filan giriyorum. En son "race" bölümünede tıklıyorum 3-2-1 diye saydığı bölüm açılıyor motor sesi filan herşey geliyor elemen sayıyor geriye ama görüntü gri bir ekran. ok tuşlarına başınca aracın hareket ettiği filanda anlaşılıyor sesten ama görüntü yok.

  • poseidon1  (03.02.15 00:46:36)
caps ekledim geri saydığında filan görünen ekran görüntüsü.

Evet sürücü güncel.

Birde alakası varmı bilmiyorum ama introdaki görüntüyo mis gibi gösteriyor.
  • poseidon1  (03.02.15 00:49:38 ~ 00:52:59)
oyunun başka kurulumunu bul, ben win 7 32 bit'te sıkıntısız oynayabiliyordum. Şu an 64 bit yüklü denemedim hiç.

  • kimlanbu  (03.02.15 13:12:24)