bir film de ben sorayim

90'larda izlemistim televizyonda. iki arkadas vardi. biri nispeten daha uslu, digeri oldukca sicakkanli boyle sakaci falan. hatirladigim birkac sahne var

bu ikisi partiye gidiyordu. partiye bir baska kiz daha gidiyormus. kapiyi caliyorlar acilmadan sakaci olan, kiz kapiya donukken arkasindan fark ettirmeen hareket yapiyordu. (seks yapiyormus gibi bir hareket, ileri geri)

sonra sanirim basroldeki uslu cocuk, sevgilisini secerken, iceri girdikten sonra kendi sofor koltuguna oturmaya gittigi surede, kapisinin kilidini actigi kizin onun hayatinin aski oldugunu soyluyordu. (kizin kapisini aciyor, kiz oturuyor. kendi kapisini acmaya gidene kadar kiz onun kapisinin kilidini aciyor yani olay bu.)

bu ikinci ozellik singles ve a bronx tale filmlerinde var ama onlar degil.

tesekkurler simdiden.

detay aklıma gelmiyor da dizi olabilir mi o? şu mesela www.youtube.com

  • antalya12  (02.02.15 20:23:44)