cinsel

Merhaba arkadaşlar. Mastürbasyon yaptıkdan sonra akıntıyla birlikte hafif kan gelmesi normal bir şey mi ?

cinsiyet belirtmemişsiniz ama tabi ki normal değil.

  • malwethiel  (02.02.15 20:17:36)
allahaşkına, tabii ki normal değil. google a menide kan yazın.
kanser manser değilseniz bile ya çok sık yapıyorsunuzdur ya da çok nadir. artık hangisiyse.

  • alice practice  (02.02.15 20:17:58)
herhangi bir cinsiyet için normal değil. eğer kadın değilsen ve adetine 1 gün kalmadıysa!! o nasıl bir soru ya? doktora git!

  • antalya12  (02.02.15 20:18:26)
Kadınsanız eğer regl ile ilgili olabilir, kız arkadaşım aynı dertten muzdaripti.

  • vosvos3131  (02.02.15 20:22:22)
erkekseniz ve gunde yuz kere masturbasyon yapiyorsaniz normal.

  • bohr atom modeli  (02.02.15 20:23:40)
Kadınım. Regl dönemim yakın değil ve çok sık yapmıyorum. Kist vardi yumurtaliklarimda

  • vayyo  (02.02.15 20:25:22)
Kadınsan biraz zorlayip tahriş etmis olabilirsin ama en iyisi doktora gorunmen.

  • fraise  (02.02.15 20:27:57)
çikolata kisti var galiba ve tedavi oldunuz mu?

  • false pretension  (02.02.15 20:59:13)
6 7 sene önceydi ilaç tedavisi gördüm. Gecen sene kontrol amaçlı tekrar gittim kist göremedi doktor. Ama yaşadiğım bu problem ona delalet olabilir mi diye merak ettim. Doktora tabi ki gidicem ama başka insanlar da boyle sorunlar yasiyor mu diye merak ettim

  • vayyo  (02.02.15 21:11:17)
1- cinsel olarak aktifsen cinsel bir hastalık belirtisi olabilir
2- aktif değilsen ve mastürbasyon şeklin vajina içi ise yani vayinana bir cisim (vibratör vb ya da el) sokarak yapıyorsan zedelemiş çizmiş olabilirsin. mesela tırnağın gelmiştir çok hissetmemişsindir o ateşle çizmişsindir gibi gibi...
3- kist ile ilgili bir durum olduğunu sanmam. bende de var çikolata kisti ama hiç böyle bir şey yaşamadım bir de üstüne üstlük polikistik overliyim ben düşün yani kist kist üzerine öyle bişi olmadı.

sen en kısasından bi doktora git bu iş şakaya gelmez.
  • antalya12  (02.02.15 21:36:54)
bazen öyle kafa gidiyor kadınlarda.. küçük bi düzenleyici ilaç tedavisi ile geçer..

ama bi doktora git tabi..
  • defnex  (02.02.15 21:37:55)