Mp3 çalar tavsiyesi

Link verdiğim için kusura bakmayın. "Bir bok yaparken insanlara duyurmak" gibi algılanmasını hiç istemem. Bu bıcırık mp3 player istiyormuş: erciyes.leyladansonra.com

Benim pek anlamadığım bir alan. Siz olsanız kullanım kolaylığı, işe yarayabilirlik, estetik olarak çocuğun hoşuna gidebilirlik olarak nasıl bir cihaz alırdınız?

Teşekkürler.

ipod shuffle olabilir. yada taklitleri var daha ucuza.
hem renkli hem de kullanımı kolay. tasarımı sade.

  • corneillus  (02.02.15 14:20:01)
ben 6 yaşındaki yeğenime 10 liralık "pembe" bir mp3 çalar aldım, gerçi içinden hafıza kartı çıkmadı tabi o paraya, bir de hafıza kartı alındı.
ama çok mutlu oldu, yanından ayırmıyor.
bu şeylerin pek uzun ömrü yok, ipod olsa da kulaklık masrafı falan çıkar sonrasında illaki. yedeklemeli olabilecek bir fiyata alın bir şeyler. bozulursa yenisini verirsiniz.
  • yalnux  (02.02.15 14:33:00)
www.geekalerts.com erkek kardeşim bunlardan aldı geçen hafta. kullanımı falan çok kolay. ipod nano kadar olmasa da listeden kolayca seçilebiliyor müzikler.

  • loch ness  (02.02.15 14:41:56)