sennheiser

mx 160, mx 200, mx 260 modellerinden hangisini tavsiye edersiniz? daha çok rock ve metal ağırlıklı müziklere.
araştırmaya üşenenler için:

www.hepsiburada.com

bir de ayrım yerinde kumanda (ses kontrol) olması benim için artı özellik, mx200'de var fakat diğerlerinde yok sanırım. (diğerleri hepsiburada'yla yakın fiyatta ama mx200 elmasepeti.com'da 13 lira)

ayrım yerinde kumanda dediğiniz volume control mü? şahsen volume control'lü kulaklık önermem, o kısımları çabuk bozuluyor(dolayısıyla kulaklık kullanılmaz hale geliyor) ama siz bilirsiniz tabi.

mx160, mx560 ve mx760 kullandım, üçünde de kumanda yok. ama eğer biraz daha bütçe ayırabilirseniz mx560 öneririm. internette 47 lira civarı ama dışarıda daha ucuza bulunabiliyor.

sennheiser'ın ürünleri fiyatına göre her zaman iyidir. üçünü de alabilirsiniz bence.
  • cro magnon  (15.08.09 03:21:37)
eğer sennheiser dışında başka bir marka düşünürseniz philips öneririm..
www.hepsiburada.com
modeli hem geniş frekans aralığı hemde hemde temiz ve güçlü sesiyle iyi bir seçenek..
  • xwayz  (15.08.09 03:25:06)
philips düşünmüyorum.
kumanda dediğim ses kontrol kısmı evet.
hepsiburada ve elmasepeti'nde mx 560 stokta yok. stokta olan ve güvenilir site önerirseniz onlara da bakarım. :)
  • sanal uyku  (15.08.09 03:29:34)
sennheiser'ın saydığın düşük modellerini sakın alma derim. eğer kulağın içine sokulan modelleri kullanabiliyorsan cx-300 gibi modellere bakabilirsin.

fakat ben onları kullanamadığımdan mx-760 aldım. eğer ses kontrolü istiyorsan mx-660 alman lazım.

www.hepsiburada.com => ellerinde kalmamış fakat model bu.

yalnıııız şu var ki ben mx-760'a zamanında 60-70 tl para verdim. fakat gel gör ki ses ayarı olan 20-25 tl'lik kulaklığımdan farklı bir şeyini göremedim. verdiğim paraya yazık olmasın diye kullanıyorum yani.
  • bodom  (15.08.09 05:18:08)