Kişiye özel tablo yapan site var mıdır?

Kişiye özel telefon kılıfı yapan yerli ve yabancı siteler mevcut. Reklam yapıyor gibi olmayayım ama gayet güzel işler çıkarıyorlar ve kullanıyorum. Sitede resim gönderiyoruz, istersek kesip biçiyoruz ve onlar hazırlayıp yolluyorlar.

Bunun tablo versiyonu var mıdır? Bakınıyorum bakınıyorum ama bulamıyorum. Biz resmi göndereceğiz ve onlar da ücret karşılığı resmi basıp, çerçeveleyip tablo olarak geri gönderecekler.

Var mıdır böyle bir hizmet?

yakınlarında dijital baskı merkezi yok mu ver usb ile hemen basıp versin sana istediğin ebatta götür çerçevelettir istediğin hizmetin yarısına mal edersin bir de gelirken kırılma vs sorunlarına da maruz kalmazsın

  • erty_ksk  (02.02.15 12:42:07)
@erty_ksk
Reklamcı var birkaç sokak ötede, böyle baskı yapan. Hiç aklıma gelmemişti. Bir sorayım ona. Hatırlattığın için teşekürler. :)

  • eksi was here  (02.02.15 12:48:07)
Su anda mobil oldugum icin link veremedim ama fotoev.com'a girerseniz tablo bolumune bir bakabilirsiniz. Guzel seyler yapıyorlar.

  • fraise  (02.02.15 12:57:17 ~ 16:36:26)
@fraise Cidden süper bir şeymiş bu. Sana da teşekkürler. :)

  • eksi was here  (02.02.15 13:36:23)