[]

Bauhaus, Koctas vb. yapi marketlerde tum magazayi satin alasim geliyor.

Ufak bir sey icin gittigim de dolasrken gordugum nerdeyse herseyi alasim geliyor. Imkanim olsa magazayi satin alacagim, o derece:)
Size de oluyor mu? Ornegin bir teknoloji magazasina gittigimde hic de oyle olmuyor. hatta sikinti basiyor durursam. Yiyecek icecek satan yerlerde de olmuyor. Ama bu hirdavat satilan koca magazalari gezerken herseyi almak istiyorum yahu. Bu hirdavat sevdasinin nedeni ne olabilir? :) Alisveris hastasi olsam, heryerde boyle olurdu. 
keşke bir atölyem olsa bunlardan neler neler yaparım diyorum
evet oluyor bana da.

  • basond  (02.02.15 12:09:00) 
Marangozluk işlerine meraklı, evinde torna ve bilimum diğer makineleri olan babam aynen böyle. En büyük zevklerinden birisi bu yapı marketleri gezmek ve sürekli bir şeyler almak. Hatta geçenlerde şöyle bir konuşma geçti aramızda;

Ben: E baba emekli de oldun, niye duruyorsunuz ki hala İstanbul'da? Ne anlamı var ki bu şehirde kalmanın? Gidin yerleşin küçük bir sahil kasabasına falan.

Babam: Yav ben her istediğimde yapı markete gidip gezemeyeceksem, niye taşınayım ki İstanbul'dan? Seviyorum ben burayı.

Yani adamın bir nevi yaşam amacı bu. Yapı market olduğu sürece sorun yok.
  • Thredith  (02.02.15 12:40:07) 
aynı dertten ben de muzdaribim. kadınların kılık kıyafet harcamalarına laf ediyoruz etmesine ama decathlon ve yapı marketler de benim zayıf noktalarım.


  • lazpalle  (02.02.15 12:41:52) 
decathlon'la benzer bi ilişkimiz var
1 sene önceye kadar spor namına evde pilates yapıyodum sadece bi de, öyle ezelden gelen bi spor merakı da yok

  • la noix  (02.02.15 12:41:59) 
bana da oluyor öyle, üstelik belki sen kullanıyorsundur ama ben elimi bile sürmüyorum bayanım. o böyle renkli renkli dübel setleri, kutularda tornavida setleri, alet çantaları çok hoşuma gidiyor, ne görsem almak istiyorum. eşime de aldım bir sürü, saçma sapan şeyler alma diye kızınca bıraktım almayı :D testereler, adını hiç bilmediğim aletler uuu beybi...


  • yue  (02.02.15 12:58:10) 
böyle diye diye koca bir atölyem oldu. evi değiştirip bodrumu atölye yapıp bizim gibi insanların kullanımına açmak istiyorum.


  • eksi sozluk e bir daha geldim  (02.02.15 13:29:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.