nexus 6 vs. htc one (m8) vs. sony xperia z3

ios'tan bikkinlik geldi, telefonum bozuldugu icin yarina kadar karar vermem lazim. hangisini alayim? baska tavsiyeler varsa onlara da acigim.

lazim olanlar sunlar:

- iphone'daki gibi microsoft exchange kullanmam lazim, ofistekilerle mail ve ajanda kullaniyoruz ortak. onlar ios kullaniyor ama aynisi android ile de olur sanirim?

- jailbreak falan anladigim seyler degil. sarji 1 gün rahat gitsin. 1 sene sonra yavaslama donma falan olacaksa iphone alacagim istemeye istemeye.

bi el atin be.

Z3

  • cetoxim  (01.02.15 23:43:08)
illa büyük ekran istemiyorsan, z3 compact öneririm, bataryasi en az 1.5 gün gidiyor, yogun kullanimda 1 günü rahat cikartirsin. ben htc one alacaktim amma taa martta cikan alet icin 500 € para bicmislerdi, vazgectim. nexus 6 da baya baya 6 incti galiba.

  • gorilabi00  (01.02.15 23:45:04 ~ 23:45:22)
android'i tam anlamıyla kullanmak için tartışmasız nexus 6. bende z2 var daha lollipop gelmedi bile. gelse de nexus'a geldiği gibi gelmeyecek. gerçek android telefonları her zaman nexus'lardır.

  • Gucci  (02.02.15 00:30:21 ~ 00:30:32)
Nexus 6 kesinlikle derim. Motorola ve google'in ortak üretimi mükemmel bir cihaz. Sony başarılı lakin arayüzü hış değil, sıkıntılı.

  • odiyus  (02.02.15 01:17:04)
nexus 6 çok büyük, iphone 6 plus gibi.

  • carnal malefactor  (02.02.15 01:32:24)
cok buyuk gelmeyecekse n6 tabiki de. cok buyuk dersen motoX(2014) al. nexus6 ile neredeyse ayni daha bi ele avuca gelir boyutlarda sadece

  • crucio  (02.02.15 01:34:53 ~ 01:35:12)
6 ay sonra m8 ve z3 nexus önünde diz çöker tövbe ister.

  • teritori  (02.02.15 07:52:26)
olumune nexus'cuydum (htc g1, nexus one, nexus 4) z3 aldim cok memnunum. moto/google kamerayi z3 kadar guzel yapamaz mumkunu yok. halen daha 4.4.4 evet, ama nexus 4'e lolipop geldi de ne oldu? birini aramaya calisiyorsun 6-8 saniye sonra arama islemine geciyor. 5.0.1 yuklediysen arada sirada hoparlor/mikrofon calismiyor restart etmen gerekiyor. boyle guncelleme mi olur? z3'te eski de olsa en azindan beta yazilim kullanmiyorsun. ui filan hic fena degil, bir iki yerde (dialer gibi) rahatsiz ama en azindan calisiyor.

  • disq  (02.02.15 09:42:04 ~ 09:42:26)
  • yue  (02.02.15 09:53:01)