Su gözlüğün markasını bilene

Tik atıyorum. Ray bana benziyor ama bilemedim

Diesel de olabilir
ray ban da

İkisi arasındayım
  • indescribable  (01.02.15 21:51:51)
oakley frogskin olabilir
bu ve benzeri model çok fazla markada var ya... net markasının yazdığı noktayı görmedikçe aynı gibiler hep.

  • ucan spagetticanavari  (01.02.15 22:00:58)
gözlük camından dolayı oakley gibi geldi bana ama o tarz bir stantta hiç görmedim oakley. yamuluyorsam düzeltin ama ray-ban olsaydı logosunu görürdük sanırım fotoğraftan. gözlük camından yansıyan bir gözlük modelide ray-ban round'a benziyor. ray-ban stantı da olabilir burası aslında. karmakarışık bir durum oldu...

  • kung fu ayicik  (01.02.15 22:05:05 ~ 22:07:39)
gülben ergen sanırım.

  • KidLazer  (01.02.15 23:02:53)
Gülben Ergen +1 :) emin olamadım minik stalk sonucu evet eminim neyse banane be :)

İki model arasındayım ray ban yada diesel
  • indescribable  (02.02.15 01:19:07)