Elimin nesi var? (capsli)

Bir hafta önce görünce soğuktan olmuştur herhalde diye geçiştirmiştim ama yoğun krem/merhem tedavim sonuç vermedi. acı olmadığı için, derimi gerdiğimde normal gözüktüğü için falan pek önemsemedim geçer diye de neden olmuş olabilir, ne olabilir ki bu? doktora falan gideyim mi bari?

duyuru şeysi hata verdi, elim bu: imgur.com

sen bir göster o eli. egzemaya benzettim ben. bende de var. ilk çıktığı zaman böyle kırmızı oluyor bende de yanık gibi sonra kuruyup pul pul sivilce sivilce oluyor. sen bir göster yarın bi cildiyeciye.

  • antalya12  (01.02.15 20:16:57)
darbe aldın mı hiç oraya?

  • Lt. Col. Frank Slade  (01.02.15 20:17:59)
yok darbe almadım (en azından bilinçliyken), kaşıntı da yok sırf görüntü şu anda.

  • acccra  (01.02.15 20:18:56)
has, annemde ciddili egzema var benim, yarın gideyim bari doktora neyin.

  • acccra  (01.02.15 20:21:02)
kesin dermataloga gitmen lazım. çok önemli bişiy olabilir.

  • somali carsi alayina karsi  (01.02.15 20:22:10)
Soğuk yanığı olmuş dedi annem eczane yolu görünür

Stilex de olabilir dedi ama eczane iyi dedi
  • indescribable  (01.02.15 20:24:42)
annende de varsa egzema o muhtemelen. annenin excipial ürederm filan kremleri varsa iyi gelir. çok suya sokma bi süre.

  • antalya12  (01.02.15 20:31:41)
egzama gibi.
alerjikte olabilir.

  • hain kostokk  (01.02.15 21:17:59)
hosgeldin kontakt dermatit. bundan sonra atopic kremler kullanirsin.

her kreme uygun degilsin, kremden sonra ve lnce ellerini havalandirman gerek, asla krem sürüp eldiven takmiyorsun, bulasik eldiveni vs dahil.
  • wiillii  (01.02.15 21:25:16)
cildiyeci iki krem/merhem verdi bir hafta kullan sonra tekrar bakarız dedi.

  • acccra  (02.02.15 18:20:11)
geçmiş olsun :)

  • antalya12  (02.02.15 21:44:59)