denetim - sinavdayim yardim please

1- turkiyede bagimsiz denetci lisansinaahip olmak icin gereken ozellikler ?

2-turkiyede denetim sirketi kurmak icin gereken ozellikler?

leni 09, bunları bilmeden mezun olunca ne olacak?

Sınavda kopya çeken bir doktora, avukata, mimara, mühendise, öğretmene, muhasebeciye, tesisatçıya, elektrikçiye vs. vs. işin düştüğünü varsay.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (01.02.15 10:04:27)
Sinavda internet de dahil olmak uzere her turlu kaynaktan yararlanmak serbestti. Burada sormak ile google'da aratmak arasinda bir fark goremiyorum ben. Bayiliyorsunuz etik dersi vermeye amk

  • leni 09  (01.02.15 11:31:01)
Bu arada az once bu soruya tum iyi niyetiyle cevap verip ardindan silen kullaniciya da tesekkur ederim

  • leni 09  (01.02.15 11:36:34)
Etikle ne alakası var yazdıklarımın. Ben bunu deneyimlerim sonucu yazmış olamaz mıyım? Siz de bayılıyorsunuz kendiniz gibi düşünmeyene amk demeye mi diyeyim ne diyeyim şimdi?

Ne ben senin "kaynak serbest" sınavda olduğunu biliyorum, ne de sen benim neden öyle yazdığımı biliyorsun.

Haksız yere "kopyacı" demişim gibi algılanacak yorum yaptığım için özür dilerim.

Yalnız, lütfen sen de duyurunu silme veya bir yere kopyala, mezuniyetinden 5-10 yıl sonra bir kez daha oku. Burada olursak tekrar görüşelim olur mu?
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (01.02.15 11:53:25 ~ 11:56:54)