Kellik mi daha kötü köselik mi

Sb

Kellik daha kötü bence. 21 yaşında sakalları seyrek çıkan yarı köse birisi olarak söylüyorum.

  • gerizekali anlamindaki de  (31.01.15 22:36:59)
Kellik, her gün tıraş olmaktan sıkıldım artık..

  • EkimBebesi  (31.01.15 22:39:11)
20 yaşında kel olmaya ramak kalmış biri olarak söylüyorum, köselik daha kötü.

  • vedat chili peppers  (31.01.15 22:39:37)
Kelligin çaresi var koseligin var mı bilmem

  • indescribable  (31.01.15 22:42:02)
Köselik. Sadece sakalsızlık-tüysüzlük köselik gibi düşünülüyor ancak köselerde cinsel organ gelişiminde de gerilik vardır. Diğer şartlarda sakalsız > saçsız derim.

Edit: Sakal uzaması dihidrotestosteron etkisinde olur. Bu hormon aynı zamanda dış genital organların gelişimini kontrol eder. Bilimsel temeli bu. Genetik olarak kıl folikülü olmamasını veya az olmasını kastetmiyorum.
  • Lim5  (31.01.15 22:42:05 ~ 23:59:53)
bence çoğunlukla üni öğrencisi köselik der, askere giden kellik der, memur ya da traş zorunluluğu olan çalışan kesim kellik der. İşyerinde sakal traşı zorunluluğu olan birisi olarak kellik diyorum ben de, traş olmak ızdırap gibi geliyor bazen, bıyığa da karşıyım.

  • candanag  (31.01.15 22:53:32)
kellik.

  • zlatanibrahimovic11  (31.01.15 22:59:12)
Peşin not: birisini sevdikten sonra ya da sevmek için bunların ikisinin de önemi yok.

Yine de illa kıyaslamamızı istersen elbette köselik daha kötü. Kelleşmeye başladığında direkt gider saç ektirir ya da müsait bir kafa yapın varsa dazlak da gezersin ama erkekte sakalın yeri başka.
  • pandispanya  (31.01.15 23:01:59)
köselik.

  • yapma volkan  (31.01.15 23:03:33)
Kellik.

  • aydogank  (31.01.15 23:08:09)
kellik uzak ara

  • partizan  (31.01.15 23:10:20)
Kel bir birey olarak gayet mutluyum, sakalsiz ama tam bir bebeye donebilirim. Koselik bence o yuzden.

  • bruceandwayne  (31.01.15 23:26:52)
bence erken yaşlarda kellik kötü.

köselik genetik sebeplerden olabiliyor. Avrupalı basketbolcuların büyük çoğunluğu köse, ya da nba'deki beyaz uzunların da köse. Zencilerde de sakal geç ve az çıkıyor.Zenci deyince sanırım cinsel organ tartışmasına gerek yok. Zaten norveç, işveç gibi iskandinav ülkelerinin çoğunluğu tüysüz.
  • roe  (31.01.15 23:51:20)
Hepsi paraya bakıyor. Kötü olan bir şey yok :)

  • cunupkral  (01.02.15 00:19:54)
erkekte sakal bıyıktan nefret ettiğim için kellik daha kötü

  • sta  (13.03.15 13:30:05)
kelli tabii.
yuz orantili ve guzelse sakala zaten gerek yok. biyik zaten kimseye yakismiyo da iste sacma sapan bir moda. insallah gececek bi gun.

  • baldur2  (13.03.15 13:36:56)
saç kadar iyi bir aksesuar olmadığını düşündüğümden dolayı kellik daha kötü. bir gün çirkin bulduğum bir kız, ertesi gün saç modelini değiştirince güzel görünebiliyor gözüme. çok etkiliyor. eminim kadınların gözünde erkekler de bu şekildedir.

sakal bıyık dediğin kısa dönemli bir eğlence. bir yerden sonra sıkıyor. gereksiz kıllar.
kel de değilim, köse de değilim. izlenimler bu yönde.
  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (13.03.15 13:43:37 ~ 13:44:06)
Kellik dayı kellik. Sakalı bir şekil çıkarırsın da giden saç gei gelmiy.

23 yaşındayım saçlarımın önü açıldı. Allah belasını versin bu genlerin :D
  • sevgikusunkanadinda  (13.03.15 13:44:36)
Kesinlikle kellik.

  • hair freak  (13.03.15 13:50:43)
kellik tabii ki. zaten iş icabı haftanın 6 günü siek kaydı geziyoruz, köse olmuşsun olmamışsın ne fark eder.

  • rusd  (25.08.19 11:12:39)
Kadın olarak cevaplayayım köselik.

  • damla sakızlı dondurma  (25.08.19 11:52:17)