numara taşıma aralığı

hattımı 35-40 gün önce avea'dan turkcell'e taşıdım, pek memnun olmadım, bir de vodafone'u deniyeyim dedim :D hattımı tekrar taşımak için ne kadar süre beklemem gerekiyor?

google'da aradım farklı farklı bilgiler var ve geçmiş yıllara ait. son durum nedir kesin bilgisi olan var mı?

90 gün olmalı. Fakat vodafone'dan da memnun kalmazsanız avea'ya dönmek için 1 sene beklemeniz gerekebilir, gerekmeyebilir de :D

  • atom karincanin torunu  (31.01.15 13:16:28)
taahhüt vermediyseniz 90 gün.

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (31.01.15 13:24:58)
yoo istediğin zaman taşıyabiliyorsun bu durumda

  • ceycey e  (31.01.15 13:25:48)
türkselci bana ertesi gün taşıyabilirsin demişti.

  • domates yiyom  (31.01.15 13:25:50)
farklı operatörlere istediğin zaman taşıyabilirsin. ben aynı ay içinde 3 farklı operatöre geçtim. ancak eğer hat taşıma değil de sıfırdan hat alıyorsan işte onun için 90 gün beklemen lazım.

  • hzben  (31.01.15 13:50:28)