[]

Kadıköy - sabiha gökçen e10

Sefer saati ne kadardıe?
Sitede 90 dk gösteriyor o kadar sürüyor mu ?
4:30 a biniyoruz


 
e11 daha cabuk gidiyor diye biliyorum.

iettenin sitesinden hangi otobüs ne kadar gider diye yazıyor.
ve yanılmıyorsam , kadiköyden herhangi bir e-5 arabasıyla uzunçayıra gidip orada hava alanı yönünde bekleyin. e*16 olabilir tam emin değilim ama en çabuk o gidiyor.
  • zlatanibrahimovic11  (31.01.15 00:01:54) 
E-11 1 saatte gidiyormuş ama ilk sefer 6:30 da
Uzunçayırdan 16s var o 75 dk sürüyormuş ama onun da ilk seferi 5:55

  • sedolima  (31.01.15 00:14:35) 
daha dün uçak kaçırdım. fena girdi içime. erkenden çıkın gözünüzü seveyim sakatlık yaşamayın


  • rosencruz  (31.01.15 01:18:24) 
havataş'a binin yarım saatte gidiyor 8-10 lira bişey


  • mutantking  (31.01.15 08:48:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.