şimdi bu dolandırıcılar beni arıyorlar. dolandırıcı olduklarını anlamıştım ama ilgili numarayı aratınca da iyice emin oldum.
bu insanlar 2 gunde bir arıyorlar beni. açıkcası artık dalgaya aldım, dalga geciyorum.
sorum;
1-bu numara yuzlerce kişiyi aradı demek ki. onlarca insan da şikayet ettiğini söylüyor. hala nasıl beni bu numara ile arıyorlar?
2-şirketimin adresini veriyorlar. dosyayı yollayacağız filan diyorlar. tamam ödemeyi yapacağım dediğimde, sesler yumusuyor, cok şuh sesli kadına/erkeğe bürünüyorlar. bu herifler bu sekılde nasıl çalışıyor, iş buluyorlar. merak ettim..
ayrıca lütfen yukardaki numarayı yakın cevrenızle paylasın. sıkıntı olmasın..

ha bide.. ben bunları dalgaya alıyorum da. yakın zaman da niye bizle dalga gecıyorsunuz diyerek mahkeme olayı filan olmaz de mi eheheh:d

İşi uzat bakalım nereye kadar gidecek. Hatta kayıt altına alabiliyorsan al da bizimle paylaş dinleyelim :)

Ne tur bi dolandiricilik bu? Hesbinizdan teror orgutune yardim yapilmis tarzi bisey mi
  • thracian  (30.01.15 10:57:05)
yakın geçmişte de beni aradılar bu numara değil de s5 siparişi vermişim hesapta adres istiyor. He dedim ben note 4 u kullanamadım ondan s5 siparişi verdim Diye ses bi gitti.

Canısı sen o tlf u kapat arama beni dedim. Aramadı ahaha
  • indescribable  (30.01.15 11:45:16)
Konuş eğlen arada bize de Yolla kayıtları gülerim

  • indescribable  (30.01.15 11:45:29)
@thracian
gecen sene ozel sıgorta yaptırmısım, bunlar da danısmanmıs. sozlesmem bıtmıs. eğer devam edeceksem 390 lira, kapayacaksam 290 lira ücreti varmış :D
gecen konusmamızda ceren hanımcıgıma bıraz sert cıktım uzdum onu ama, sabahleyın aradı da gonullerımızı aldık:d
sabah kağıt kalem olmadıgı ıcın hesap numaralarını alamadım. 2.30 ta cerencıgım tekrar arayacak, hesap numaralarını alıp odemeyı yapıcam. hatta odemeyı uzatmayı bıle dusundugumu soyledım ajshdbvad
bi de sesiniz cok tatlı geliyor dedim. sizin ki de oyle ömr bey dedi. bu sekılde telefonlarımızı kapattık.:D
2.30 da aradıklarında kalememın ucunun bıttgını soyleyeceğim. biraz triplencek cerenim ama artık hayırlısı:d
  • hede hodo  (30.01.15 11:55:16)