düz renk airmax ?

arkadaşlar bu airmaxlerin dümdüz beyaz gümüş renkleri filan var internette görüyorum ama fiziki hiç bir mağazada bulamadım.acaba bunlara sahip olanlar çakma mı alıyor ? yoksa yurtdışı mı ? var mı orjinalini gören,bilen ?

bin tane airmax modeli var. türkiyede 2-3 tanesinin farklı renklerini bulabiliyorsun sadece. sadece airmax silver yazınca bile bir sürü farklı model çıkar karşına:
www.google.com.tr

  • p girl  (30.01.15 10:34:38)
turkiyede hic gormedim sahteleri falan internette doldolasor ama orjinali bulmak zor.

  • kutsalbok  (30.01.15 10:34:57)
@p girl evet çıkıyor ama kaçı orjinal acaba ? @kutsalbok evet sanırım yok nikeın kendi sitesinde de yok çünkü böyle modeller.

  • Esinsin  (30.01.15 10:38:25)
evet çoğu sahte maalesef.

lastik pabuç, bilstore, sportime nike ve nike beyoğlu mağazalarını ara ara yoklamakta fayda var (ya da web/instagram hesaplarını takip edeceksiniz). altın/gümüş renkleri var. en rahat onları bulursunuz hatta.
  • kayranin kedisi  (30.01.15 12:34:26)
Sahte olanini gorunce zaten anlarsiniz. Bi tane 150 dolarlik ayakkabj bir tanesi yamuk yumuk bi seydir. O kadar kaliteli yapiyolarsa bilemem. Ama ben baktim nikein sitesinde gumus var. Bir de nike eski modelleri sitesinde gostermiyor. O yuzden bulamiyor olabilirsiniz.

  • p girl  (01.02.15 11:48:56)
ben zamanında düz siyahını almıştım 1 sene kadar önce. sonra hiçbir yerde kalmamış.
yani 2014 airmax in düz rengi sadece siyah. bu da böyle biline. diğerleri fake.

  • enkolaykullaniciadi  (01.02.15 11:59:27)