Parfüm alınacak yerler (online/offline) ve fiyat politikaları

selamlar,

parfümüm bitti, internette bakınıyorum da fiyatlar çok oynak. hepsiburada'da bi indirim oluyor bi kaldırım, denk gelmek zor galiba. önceden ordan da almıştım, memnundum.

kliksa'da gördüm "kozmetik ürünleri %100 orjinaldir" diye de not düşmüşler özellikle. bayağı iyi bir fiyat var orda.

lidyana diye bir sitede gördüm yine, orda da "tüm kozmetik ürünleri resmi Türkiye distribütörlerinden tedarik edilmektedir" yazmışlar, heralde bayağı sahte ürün dolaşıyo piyasada, not düşmek zorunda kalmışlar. orda da fiyat eh işte.

ama anlamadığım şey; bu siteler, kendi yazdıkları fiyatların yanına bir de "şu fiyattan indirdik baak" diyebilmek için üstünü çizittirdikleri başka fiyatlar da koyuyorlar ya, işte o fiyatlar birbirinden çok farklı farklı sitelerde. o niye?

esas sorum ise; hangi sitelere güvenirsiniz böyle alıverişlerde? siz hangilerini kullanıyorsunuz?

ben de geçenlerde bakıyordum, heryerde benim parfümüm için 200 lira değil 150 lira bizde yazmışlar.
yahu heryere baktım heryer aynı şeyi söylüyor. zaten 200 liraya satan yok ki. anlamadım ben de o 200 lira nerden çıktı.
yani markafoni trendyol kampanya yapıyor bakıyorum gene hepsiburada ile aynı fiyat.
o yüzden mesela gidip hizlial dan aldım rastgele. orda da aynıydı.
  • innerbliss  (30.01.15 07:40:11)
Son 6 ayda 5 kere odorvi.com'dan aldim. Oldukca iyiler.

Ayrica mizu, misspera da oldukca guzel.
lidyana'dan genelde thierry mugler bakardim ama orasi da olabilir.
  • logisticsmanager  (30.01.15 07:47:37)
Parfümde kar marjı çok olduğu bir de üzerine söylediğin gibi sahte ürünün 0 maliyet olması fiyatları çok değiştiriyor.

www.bulabilirim.com

Buraya bir göz at istersen ben buradan alıyorum parfümleri.. Hiçbir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar...
  • white35  (30.01.15 07:49:30)
ben sevil, tekin acar, sephora bakıyorum.
hangisinde ucuzsa ya da kampanya varsa oradan alıyorum ki bu genelde sephora oluyor.

  • kayranin kedisi  (30.01.15 08:25:38)
mizu.com

  • alfabetik dusler  (30.01.15 11:11:30)