Sağlam kallavi garanti yatırım

merhaba.
1 trilyon kadar para en iyi hangi şekilde değerlendirilir? Yatırım olacak ve olduğu yerden para getirecek. Yani o parayla iş kurmak gibi değil de, arsa almak gibi ama daha mantıklı karlı bi yatırım önerisi istiyorum.
Taksi plakası artık doymuş ve fiyatları uçmuş.
İnşaat yapıp satma işi bilenin yapacağı iş.
Aklınıza neler geliyor?

ges veya res kurun..

  • dedim dedim de kime dedim  (29.01.15 22:55:13)
bahis bürosuna ortak olun.

@sta soruya cevap vermemiş.
  • zlatanibrahimovic11  (29.01.15 23:13:40)
1 trilyon paran var ve internette hiç tanımadığın insanlardan yatırım tavsiyesi mi istiyorsun?
Biz en fazla laptop falan soruyorduk duyuruda :)

  • corneillus  (29.01.15 23:16:54)
1 trilyonum olduğunu söylemedim ki. Sizin 1 trilyonunuz olsa kenarda, çalışmadan nasıl para kazanırdınız gibi bi soruydu bu

  • zunuduko relkirbet  (29.01.15 23:31:03)
@dedim dedim de kime dedim
Güneş enerjisi ile para nasıl kazanılır?

  • zunuduko relkirbet  (29.01.15 23:33:12)
@corneillus super cevap :)))

İnsaat zor bir iş değil yeryüzünde yapılacak en kolay iş bence sadece sermaya gerekli sermayesi olmadan da iyi kazananlar onlarda deli cesareti var.

Haa o paraları kazanan adamlar da burada olmaz yanlış adrestesin. Tanıdık bir emlakçı bul sana anlatır.

Ayrıca eger ki kafan çalışıyorsa forex piyasasında çok iyi paralar kazanabilirsin

Ben 40.000 ile 2 haftada 12.000 lira kazandım.

(bkz: )imageshack.com
  • kaiserr76  (29.01.15 23:36:24 ~ 23:42:53)
eger iyi business kafasi varsa, güzelce büyük bir ofis kiralar, iyi start uplara yatirim yapar düsük meblaglarda, 10 tanesine 20-30 ar bin yatirir ilk 6 ayda cikar ortaya iyi kötü bisiler, sonra kalan 1-2 tanesine iyimser olarak yatirima devam eder bunlar zaten kendi kendini döndürmeye baslar.

yoksa anlamaz ise daire alip kiraya versin, klasik türk isi, ya da arsa alip bina yapsin iste.
  • kurnaz  (29.01.15 23:37:18)
@zunuduko relkirbet

sen şimdi evde elektrik tüketiyorsun ortalama 22 kuruş ödüyorsun ya.
sistemi kurunca devlete 13 dolar cente satıyorsun.. bu kadar basit..

225.000$ lık bir sistem ortalama kendini 6 yılda kendini çıkarır.yani ayda 3000 dolara yakın kazanırsın.. hiç birşey yapmadan.. 20 yılda ömrü var yani garantisi var firma tarafından..

rüzgar daha enterasan..
  • dedim dedim de kime dedim  (31.01.15 09:21:48)