samsung galaxy a5 nasıl? alınır mı?

Kullanım amacı; sosyal medya, belki bir iki oyun, bol müzik dinlemek, fotoğraf çekmek. Bir de hızlı olsun.
Alınır mı? Alınmazsa ne alınır?
Bütçe max. 2000 TL

s5 al daha iyi

  • thracian  (29.01.15 20:37:57)
s5 +1

  • rayde  (29.01.15 20:48:40)
Ben de z3 diyeyim o zaman.

  • yirmisantim  (29.01.15 20:51:22)
2000 liraya piyasada ki telefonlarin cogunu satin alabilirsin.

Bol muzik ve fotograf icin ben iphone tercih ederdim acikcasi.

Apk ile ugrasirim 6plusa o kadar vermem sosyal medya icin de buyuk ekrandan vazgecmem dersen cogu samsung isini gorur. nexux6 fiyatlari nasil bilmiyorum ama onlarada bakabilirsin.

ayrica kavisli ekranlar cikmaya basladi. "abi onlar hic tutmadi" diyenleri gorebilirsin ama siktir et simdiden sahteleri cikti teledonlarin. su an icin bir sey diyemem ama yil sonuna kadar beklersen samsung s seriside kavisli ekrana gecebilirmis.
  • kutsalbok  (29.01.15 21:50:35)