[]

Besin önerileri sorusu

Selamlar,

Basit karbonhidrat, beyaz pirinç, beyaz un ve mamülleri gibi hızlı şekere dönüşen şeyler yememem lazım. Alabileceğim en az şekeri almam lazım.

E ne yiyeceğim ki ben? Normalde kokoreç üstüne profetirol, çay üstüne nutella, nutella üstüne içli köfte tarzı bi' insanım.

Normale dönmeme yardım eder misiniz, bi' yiyecek listesi yapalım.

 
öncelikle bir profesyonel olmadığımı ve başına gelebileceklerden ötürü sorumluluk kabul etmeyeceğimi belirteyim.


Et, tavuk, balık, peynir + salata. Tabi salatanın havucunu, yağını, limonunu filan abartmadan. Onun dışında fındık, fıstık ceviz filan ama öyle avuç avuç değil. Salatana filan koyarsın 3-5 tane.

Abartmadan meyve. Yani bir oturuşta 3 portakal yeme mesela.
  • point me at the sky  (28.01.15 17:32:44) 
Karbonhidratın yerine sağlıklı yağ koy. Biraz da sabret, 1-2 hafta içinde yeni düzene alışacaksın.


  • arnold schwarzeneger  (29.01.15 08:24:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.