İsmimi vermesem; ama hesabıma para yatırsalar..

Hellöö,

günün ikinci sorusuyla karşınızdayım. bu sefer cevap alabilirim bence, inanıyorum :)

Şimdi ben zaman zaman freelance işler yapıyorum. Karşılığında da hesabıma yatırıyorlar parayı; ama ben istiyorum ki mail üzerinden ilerlediğim durumlarda ismimi falan vermeme gerek kalmadan sadece hesap no ile hesabıma para yatırılsın.

yani iban verince illa hesabın yatacağı isim de gerekiyor ya, o yüzden çözüm arayışındayım. örneğin paypal'da sadece mail adresi oluyor; ama herkesin paypal'ı olmayabiliyor.

var mı öneriniz, denediğiniz bir yöntem?

Paypal diycem ama onda da gorunuyor ama sahte bi isim koyarsin?

edit: sahte isimle halledersin bence paypal ile. yalnız kesinti konusunu öğrenmen lazım ufak bir miktar falan kesinti oluyor.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (28.01.15 13:18:10 ~ 13:38:26)
(bkz: bitcoin)

  • mhm  (28.01.15 13:36:37)
parayı vereceğin adresteki çöp kutusuna bıraksınlar sen de gidip al.

  • xenophobe  (28.01.15 13:40:55)
bitcoin +1
amacı zaten gizliliği sağlamak...

  • ucan spagetticanavari  (28.01.15 13:49:17)
@proletarier aller lander vereinigt euch
paypal'da isim görünüyor mu yaww? valla mı? ben mailimi verdim mesela, adam mailinmi girdiğinde ismimi görüyor mu? hay bin yakuza.

  • bradshaw  (28.01.15 13:56:51)
ininal kart al, kart numarasını ver, karta para yatırsınlar.

  • inheritance  (28.01.15 13:58:03)
bilyoner hesabına yatırsınlar, sen de ordan banka hesabına çek

  • okumayi sevmeyen okur  (28.01.15 14:07:39)
komisyon kesiyor mu bu önerdikleriniz ya da benden kart ücreti hesap ücreti vs. gibi bişi istiyor mu?

  • bradshaw  (28.01.15 14:13:55)
merhaba,

ininal kart ile havale, eft gibi işlemler yapamazsınız. ayrıca, yeni düzenlemeler ile birlikte spor toto'ya bağlı hiçbir bahis sitesinde (bilyoner, nesine,..., vs) kendi banka hesabınız ile başka birisinin bahis hesabına para transferi yapamazsınız.
  • kung fu ayicik  (28.01.15 14:25:36)
bitcoin veya dogecoin. numara ve harflerden oluşan bir adresin var, buraya transfer ediliyor coin olarak. Sonra istediğin yere aktarıyorsun. Btcturk üzerinden banka hesabına geçirebilirsin, btcturk transfer ücreti de 5 lira. Diğer transferlerde de komisyon var ama düşük miktarlar.

  • rygard  (28.01.15 14:26:55)
bol miktarda btc yorumu var ve Türk halkının son zamanlarda kripto paraya yöneldiğini görmek gerçekten hoşuma gidiyor - btcyorum.org

  • eneslar  (02.02.23 16:32:30 ~ 16:36:31)