eskilerden android güncelleme yardımı galaxy ace

selam. babanın artık eskilerde kalmış samsung galaxy ace telefonu var. zannedersem yaklaşık 100 yıl önce güncelleme gelmiş; fakat kendisi bu olayı yeni fark ettiği için güncellemeyi telefonuna yeni yüklemiş. sorunda burada başlıyor. telefon güncellemeyi yüklerken %46'da takılı kalmış. ilerlemiyor. buna ne yapılabilir? bilenler yardımcı olursa sevinirim.

www.ceplik.com şu sayfadaki tuş kombinasyonuyla format işlemini deneyin bi.

  • hala mi ceren yahu  (27.01.15 23:42:39)
@hala mi ceren yahu, sağolasın.ilk iki yöntemi zaten yapamıyorum; çünkü menüye giremiyorum. son yöntemde başarısız oldu.öyle takılı kaldı işte

  • velasco  (27.01.15 23:46:15)
O zaman servise götüreceksiniz bilgisayara bağlayıp yazılım yükleyecekler yada siz kendiniz yapacaksınız bu işlemi ki tecrübeniz yoksa zor, başka türlü düzelme şansı yok maalesef.

  • hala mi ceren yahu  (27.01.15 23:56:46)
factory reset ve rebootun işe yaraması lazım. olmuyorsa ubuntu üzerinden telefona işletim sistemini geri yükleyin ama bu işlerden anlamıyorsanız yapmayın bu dediğimi.

  • sanguine mcqaer  (28.01.15 04:05:02)