Bana hastalik uyduralim

Samimi olmayan arkadaslarim, akrabalarim ve babamdan sakladigim kronik bi rahatsizligim var. Kisa sure sonra ilac kullanmaya basliyorum, gunde 2 hap. Sizce arkadaslarim, akrabalarim ve daha onemlisi babam gorur de ne ilaci ictigimi sorarsa ne demeliyim? Soyle insanlarin cok bilgi sahibi olmadigi ancak fazla onemli de olmayan, yani endiseye mahal vermeyecek bi hastalik soylemem lazim. Mide rahatsizliklari mantikli olabilir sanirim ama babamin da ayni problemleri var mesela. Ver ben de iceyim diyebilir :) tansiyon diyebilirim ama o da herkesin "kaynimda var" muhabbeti acabilecegi bi rahatsizlik.. Daha guzel bi fikir ariyorum!

baban "ver ben de iceyim" derse mide rahatsizligi olmaz.
ciltte dokuntu falan gibi bir seyler uydur. kasinti, hassasiyet falan gibi
bogaz enfeksiyonu falan da olabilir
  • exlibris  (27.01.15 22:25:48 ~ 22:26:40)
demir eksikliği falan de kullancam bir süre bunları vitamin takviye falan de

yalana ortak oldum kendimi kirlenmiş hissediyorum. :)
  • dilligaf  (27.01.15 22:25:50)
kansızlık var, demir hapı kullanıyorum de. püü yazılmış zaten.

  • doxanikee  (27.01.15 22:27:15 ~ 22:28:14)
Tiroid hormonu, troid bezlerim tembelmiş bi süre bundan kullanıcam de.

  • hala mi ceren yahu  (27.01.15 22:27:23)
sivilcen birazcık da olsa varsa sivilce ilacı var ya rankutan tarzı :) o dersin. bundan iyi fikir de olmaz :)

  • patos64  (27.01.15 22:27:42 ~ 22:27:59)
Cok etkili bi mide ilaci de. Babana da ver icsin, belki placebo etkisiyle iyilesir.

  • insanlik icin buyuk bir adim  (27.01.15 22:30:32)
Kansizlik +1 eczanede ferrosanol yoktu, muadili buymuş diyebilirsin. ancak süt urunleri ile arasinda zaman olmasi gereken bi hap. Sagda solda yanlis iciyosun diyebilirler. Tiroid sakın, ömür boyu alinan bi ilaçtır

  • mellifica  (27.01.15 22:30:36)
otitis media , kemik erimesi, saçlı deride mantar başlangıcı varmış de, saç güçlendirici, kepek önleyici de.

  • istege bagli sigortasiz  (27.01.15 22:31:42)
alerji ilaci olabilir, toza alerjim varmis kullanmam lazim.

  • pinking of you  (27.01.15 22:31:46)
Alerji.

  • strangerinhere  (27.01.15 22:39:36)