Toplama Bilgisayar

www.sahibinden.com

yukarıdaki ilanda olan kasa nasıl.

Bu fiyat civarına daha iyi bir bilgisayar toplayabilir miyim? İşlemci amd de olur.

bilgisayarda 2. el çok akılcı değil bence 3-5 kuruş daha verin yeni alın. Bilgisayarla amacınız nedir? Ne amaçla kullanacaksınız? Film, oyun, internet...vb

  • nuka cola  (27.01.15 11:12:21)
yukarıdaki intel sisteme alternatif olarak 2 dakikada hazırladığım amd sistem.
www.dropbox.com

  • nuka cola  (27.01.15 11:19:52)
yaklaşık 10 sene oldu oyun işini bırakalı, daha çok film-dizi ve office programı ile ilgili kullanıyorum diyebilirim.

şuanki sistemim:
GİGABYTE GA-M68M-S2P
AMD ATHLON 64 3200+
KİNGSTON 2 GB 667Mhz DDR2
XFX NVIDIA GEFORCE 7600GS 256M

ne kadar geçmişte kaldığını görebilirsiniz. Ama hala canavar gibi çalışıyor insafsız.

ayrıca kmplayer da 720p filmleri çok rahat izletiyor. o da olmayaydı çoktan değişmişti :D
  • yaseka  (27.01.15 11:20:40 ~ 11:26:37)
@eys of speyds, bilgisayar güzel ama pahalı gibi sanki :) 1000 tl yi aşmayan bu seviye bir bilgisayar toplanbilir mi? beni bir 10 sene daah götürsün yeter :D

  • yaseka  (27.01.15 11:25:16)
1000 tl asmayan bu seviye imkansiz. Ama ben olsam samsundan kargoyla gelecek ikinci el bilgisayari calistirmaya zahmet etmez direk cope atardim. Kargoyla bilgisayar tasinmaz cok sakat. Ikinci el kismi da sakat tabii ama bi kargo degil.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.01.15 12:45:02)
Ha oyun yoksa g3258 ve h81m uzerine kurulur sanirim 1000 liraya sistem hem de sifir olur.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.01.15 12:51:49)
benim verdiğim sistemde işlemciyi a6 yaparsanız fiyatı 1000 lira seviyesine iniyor. Oyun oynamayacaksanız size uzun süre yeter bu sistem. Hatta şu an çıkan oyunları düşük ayarlarda oynayabilirsiniz de. Amd'nin apu'larındaki grafik işlemcileri fena değil genelde.

  • nuka cola  (27.01.15 12:51:55)