Külotlu çorabım çok sıktı, bacaklarım sızlıyor, ne yapabilirim?

Hem cinslerim bilir, bazen külotlu çorap çok sıkar, bunaltır, bacaklarda sızlamaya neden olur. Çıkarıp fırlatıp atmak istersiniz. Akşama kadar daha çok var. Bu rahatsız edici sızlamayı nasıl geçirebilirim? Tüyolarınız neler? Canımı acıtıyor. Meh.

Baska bir yerden buyuk bedenini alip degistir bence. Zararli yani sikmasi. Kucuk almadigin surece sikmaz o corap.

  • yuzır  (27.01.15 10:55:15)
hemcinsinim ama bilemedim valla :/ bence de bir an önce büyk bedenini alıp değiştir.

  • sheridans  (27.01.15 10:56:09)
Aslında en küçük boyunu kullanıyorum. İki numarada tam oturmuyor mesela. O da bazen sıkıyor, bazen sıkmıyor. Yeni yıkamadan çıktıysa sıkıyor mesela. Bugün de öyle oldu, alışveriş yapabilecek imkanım da yok burada :(

  • dessy  (27.01.15 10:56:45 ~ 10:57:07)
su an kurtulabilme imkanin yok mu cikip yenisi alip? kan dolasimini yavaslattigindan o sizlama cunku. varise de alt yapi olusturmaya kadar gider.

  • goochie goochie  (27.01.15 10:58:12)
çıkarıp tekrar mı giysen acaba? kapat-aç düzelir gibi oldu ama ne biliyim işe yarar belki. ayy düşününce ben daraldım :/

  • sheridans  (27.01.15 11:00:09 ~ 11:01:02)
Yeni ise benim de sıkıyor ilk birkaç saat. Sonra zaten salıyor ve bedeni oturuyor. Yeni ise birkaç saate alışılabilir ama hep sıkıyorsa yuzır + 1, büyük bedenle değiştirmek gerek. Demek ki çorap yanlış beden alınmış.

Sıkma dediğiniz şey beden değil de, naylon çorabın verdiği havasızlıktan dolayı bunaltma ise (ki ben onu yaşıyorum bazen) tuvalete koşun, bir 5 dakika efil efil hava alsın. Beden olarak sıkıyorsa da aynı şey geçerli.
  • aychovsky  (27.01.15 11:00:30 ~ 11:01:03)
aychovsky, naylon çorabın verdiği havasızlık sanırım şuan yaşadığım. daha yakın görünyüor anlattığına. yoksa dediğim gibi iki numara da büzüşebiliyor dizlerden. çok daraldım yeminle.

  • dessy  (27.01.15 11:03:48)
çıkar hemen. biraz yürüyüş yap kan dolaşımın normale dönsün bacaklarda. dükkandan çıkarken geri giyersin gerekirse.

  • domates yiyom  (27.01.15 12:18:59)
dükkan falan değil arkadaşlar, bildiğiniz kurumsal bir firma. üstüm kışlık, hatta bot giydim dizlere kadar. etek giymiş olduğum için çıkaramıyorum ama bayılacak gibiyim gerçekten, bu ne la!

  • dessy  (27.01.15 12:21:58)
benim için her iş yeri dükkandır takma sen ona :) bi arkadaşın yok mu çorap alıp getirsin sana

  • domates yiyom  (27.01.15 12:29:00)
yok, hani dükkan olsa, umrumda olmaz çıkartır giderim de burada hep böyle büyük büyük insanlar var. :(

sorabileceğim arkadaşlarıma sordum, hiçbirinde yok. malum kış ayı genelde herkes pantolon giyiyor.

taksiye binip gidecem hiç olmadı. sanıyorum çıkarmaktan başka bir çözüm yolu görünmüyor. tuvalete gidip bacaklarıma biraz masaj yaptım, susuzken su içmiş gibi rahatladım.
  • dessy  (27.01.15 12:32:30)
squat yap, genişlesin bir nebze. ben yıkandığında sıkılaşan kotlarıma böyle yapıyorum. rahatlıyor.

  • [silinmiş]  (27.01.15 12:33:19 ~ 12:34:42)
oha hic sızlatacak kadar bir sıkma yasamamıstım

  • kucukharfler  (27.01.15 12:40:28)
çıkarma şansın yoksa her fırsatta tuvalete git, dediğin gibi hem çıkar hem bacaklarını ov. salla malla bi' şeyler yap, rahatlasın dolaşım. saati 2 etmişsin zaten, bir şekilde akşamı edersin gibi. ama bu konuyu hafife almamak lazım, bi' daha olmasın. türlü türlü soruna yol açar.

  • der meister  (27.01.15 12:45:22)
ciddi sorunlara sebep olur mu? merakımdan soruyorum. damarları bu kadar zorlamak iyi değil tabii de, nelere sebep olabilir mesela?

  • dessy  (27.01.15 12:48:47)
lenf dolasımında sıkıntılar fln

  • bryan fury  (27.01.15 13:14:56)
kangren olursun :/ tabi bir kere giymeyle değil kan dolaşımını bozarsan. deri hastalıkların olur vs.

  • domates yiyom  (27.01.15 13:33:13)
ciddi soruna neden olmaz. tam tersine eğer tek noktadan iple bağlayıp sıkmış gibi boğmuyorsa, böyle komple bacağı sıkıyorsa sağlıklı bile. varis çorabı denilen şey tam olarak o işi yapıyor, bacağı komple sımsıkı sarıyor. bacaklarında dolaşım problemi, varis problemi olanlar giyiyor.

aha bryan fury gelmiş.
  • kibritsuyu  (27.01.15 14:46:30 ~ 14:49:20)
27 ocak 2015 külotlu çorap rezaleti olmuş..

bence tuvalete gıt efil efil essin biraz...akşam oldu sayılır
  • mustancigano  (27.01.15 14:52:02)
sıktı mı canını sıktı mı? :)
www.youtube.com

  • titiraprap  (27.01.15 15:14:00 ~ 15:14:40)
:D :D :D

ay yok yok, vallahi sıkmadı!
  • dessy  (27.01.15 15:20:19)
Yeter yahu! Son cevaplananlarda göre göre hallenmeme ramak kaldı! Külotlu çorap faşistiyim ben! %50'liyi zor tutuyorum! Hnnnng.

Çıkar canısı, çıkar bitanesi. Kendine de bana da çektirdiğin yeter.
  • yirmisantim  (27.01.15 15:28:04)
ya varis çorabıyla külotlu çorap aynı şey mi? bugün böyle kaldı diye öldürmez tabii ki ama kan dolaşımını yavaşlatır işte, yavaş kan dolaşımı da benim bildiğim bir sürü şeye neden oluyor.

hadi bacak neyse ama aklında bulunsun, ayağında falan olursa ihmal etme. uzun süre kan gitmezse kangrene kadar yolu var. çok dayanmıyor o dokular kan gitmediği sürece.
  • der meister  (27.01.15 15:33:52)