[]

facebook mesaj sorusu

A kişisi B kişisini arkadaş olarak ekleyip mesaj atıyor, B de ÖNCE cevap yazıp SONRA arkadaşlığı kabul ediyor. B nin yazdığı mesaj other'a mı gider inbox'a mı? Hiç ortak arkadaşları yok bu arada.
 
Once a mesaji yazmissa b nin gonderdigi mesajlar zaten direkt inbox a duser, others a degil.


  • letheavendangered  (27.01.15 09:54:08) 
A'nın mesajı othersa düşer. B zaten onu othersda görüp cevap verdiği için A'nın gelen kutusuna düşer. Arkadaş isteğini kabul etse de etmese de ilk mesajı A attığı için o giden mesajına cevap olarak gelen kutusunda görünür.


  • osurdum  (27.01.15 09:55:25 ~ 09:55:50) 
işte aslında ilk mesajı B atıyor arkadaş değillerken ve o mesaj other a düşüyor. sonra A cevap verip arkadaş olarak ekliyor. ilk olarak mesaj atan B yani.


  • olsen  (27.01.15 09:59:26) 
Birader yazdığın mesajı oku bir ne anlayacaksın bakalım.

B'nin mesajı othersa düşmüş ama sonuçta A bunu görüp cevap veriyor. A cevap verdikten sonra others olayı kalkar.
  • osurdum  (27.01.15 10:02:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.