Compu ve fader, bu site nereye gidiyor? ne zaman yenileniyor?

compu ve fader, nasılsınız?

bu site ve gidişatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

tamam yardimci oluyorum ve site de yardimci oluyor, amac bu zaten. ama hala forum usulunde gibi. biliyorum hayat yoğun sizin de, ama türkce siteler arasında en iyi olmaya aday bu siteyi en iyi hale getirmek lazım değil mi. coder yardımcı falan yok mu? fader sen de kodluyorsun bildiğim kadarıyla.

sadece fizik ile ilgili sorulara bakmak istiyorum mesela. kategori gelse. taglama gelse. +1 gelse.

feedback kisminda bile cevap oylama olayi 2009 yilinda acilmisti ve 138 oyla en yuksek oyu almis. 6 yil gecti ustunden ve hala yapilmadi. feedback sitesinde bile oylama ve burda yok.
eksiduyuru.uservoice.com

bir de feeback'te ne yapildi yapilmadi anlayabiliyor muyuz? yapildi diye isaretlenebilir mesela orda.

mobil uygulama yapildi, onun icin tesekkurler. ama o da pek kullanici dostu degil maalesef.

şikayet edeceğine sen bişeyler yap diyeceksiniz. ben kodlamayı bırakalı oldu baya. o yüzden bişey yapamıyorum. serzenişte bulunup pohpohluyorum işte. ama en nihayetinde binlerce yardımım olmuştur. siteyi sevdiğim için bu serzeniş.

geçen compü adına duyuru açılmıştı ama bu farklı biraz.

saygılarımla arz ederim,
ermanen

Compu sesimizi duy, api ver bize mobil uygulama işini bize bırak sonra.

iOS için var mı mobil app ben bilmiyorum yok sanırım.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (27.01.15 02:18:16)
başka bir duyuruda şu anda siteyi komple yeniden yazmakla meşgul olduğunu söylemişti compumaster. bu sorunların hepsi çözülecekmiş yeni yazılımda.

  • rotten head  (27.01.15 02:46:45)
Minik donut canavari bi duyuru acmisti compu duy sesimizi diye bi ona bak istersen faydali olabilir.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.01.15 03:29:09)
@rotten ve proletarier: diger duyurunun farkindayim. son cumlemde bahsettim zaten. bu biraz daha farkli ve olayi toparliyor. orasi boluk porcuk.

  • ermanen  (27.01.15 03:30:40)
Mobil uygulamada artik eksi duyuru simgesine tek tiklayista ana sayfaya donebiliyoruz eksisi gibi otuz defa farkli yerlere basmamiza gerek yok bence bi gelisme adamlar calisiyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.01.15 03:32:43)
Sen teknik konulara deginmissin ama bence icerik olarak da bi degisiklige gitmek gerekiyor. Nasil olacagi konusunda maalesef bi fikrim yok.

  • shi aila  (27.01.15 08:16:03)