[]

çivi batan parmak acisi nasil gecer?

Merhaba, iki gece once bi barda tirnagima çivi batti karanlik oldugu icin goremedim tam ama cok buyuk degildi.tirnagimla etim arasina batti tam.iki gundur acisi gecmedi.tetanoz asim oldugu icin doktora gitme gereği duymamistim ama iki gundur kucucuk bi yaranin acimasi normal midir?hatta gorunurde Yara bile yok manikur yaparken tahris olmuş gibi sadece.doktora mi gitmeliyim cok korktum :/
 
gitsen iyi olur, ayağına çivi batmış biri olarak söylüyorum bunu. benim ayağıma batan paslı bi çiviydi ve ihmal ettim. 4-5 ay tedavi gördüm. bir ameliyat iki ayak altından şırıngayla iltihap çekme yaşadım. sadece bu kadarı bile gitmen için bi sebep olmalı. yok ikna olmadıysan devam edebilirim..


  • diyojenimtırak  (26.01.15 22:37:24) 
ağrı kesici iç.


  • fayfim  (26.01.15 22:38:06) 
@diyojenimtrak haklısın ihmal edilmemeli ama benim aşılarım var daha 4 ay önce yaptırdım yine çivi battığı için, 5 yıl koruması var.yani suan doktora gitsem aşı dışında bişey yapar mı ki? yara yok, tetanoz aşım zaten var.sadece acıyo.


  • lampetia  (27.01.15 00:05:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.