passolig uzmanlık sorusu

şimdi gençler ilk önce hikayeyi anlatayım soruya sonra gelicem,

sene başında fenerbahçe passolig sisteminin içinde değildi malum, ben de bjk-arsenal maçını arkadaşlarla beraber izleyebilmek için gidip beşiktaş passolig almıştım. gün geldi geçti, bizim aziz yan çizdi passoligçi oldu. elimde bana ait beşiktaş passoligi var ama benim 2 hafta sonraki fb-ts maçına mutlak suretle gitmem lazım.

sorular geliyor,

-müşteri hizmetlerini aradım, maça beşiktaş passoligiyle bilet alabilirsin dediler. (fb-bjk maçı hariç) var mı böyle bir şey?
-bazı maçlarda kendi takımının passolig sahiplerine öncelik sağlıyorlarmış, öyle olsa bile bilet kaldığı takdirde son 24 saat biletinizi yine alabilirsiniz dediler. bu doğru mudur?
-bu öncelikli bilet uygulaması her zaman olmuyormuş ama önem verilen maçlarda oluyormuş. bu sene fenerbahçe böyle bir uygulama yaptı mı ? ya da beşiktaşlılar sikimi yesin tarzı banlama olayları falan yaşandı mı?
-eğer garanti etmek istiyorsanız kartınızı değiştiremezsiniz ama fenerbahçe logolu yeni bir passolig alabilirsiniz (parasıyla tabi) dediler. hatta isterseniz 18 takımın da passoligini alabilirsiniz dediler. var mı böyle bir şey?
-yani işin özü, konuştuğum kız tam bir leyla mı, yoksa bilgisi beyninden fışkıran yetkili bir ablamız mı?

süreniz başladı.

1- Alabilirsin.
2- Evet, sadece son 24 saat diğer passolig sahiplerine açılıyor.
3- FB'nin ilk önemli maçı bu olacak bu sene iç sahada. Geçmiş örnek yok.
4- Evet alabilirsin. Ama daha cazip alternatif FB passoligi olup maça gitmeyecek birine bilet aldırıp, kendine o bileti transfer ettirmek olur.
5- Verdiği bilgiler doğru gibi.
  • cakabo  (26.01.15 22:05:21)
yeğenim gs'li hafta sonu maça gitmek istiyor. ben de bunu götüreceğim mecburen :) almışken fb passolig alayım diyorum. gs maçına girebilirim değil mi?

  • marcowhisky  (27.01.15 15:59:52)