Sürekli çatlayan/yırtılan derim

2.5 yıldır vg yapıyorum. Son dirty bulk yapmaya başladığımdan beri koltuk altından omza doğru bi büyük uzuun bir çatlak oluştu ve çalışmaya devam ettikçe genişledi. Bulkı bıraktım lâkin çatlak büyümeye ve uzamaya devam ediyor. Cildiyenin verdiği kremler de bir işe yaramıyor. Spordan önce o bölgelere vazelin sürsem işe yarar mı? Böyle yırtılamya devam ederse bu sporu bırakmak zorunda kalacağım.

bio-oil çatlaklarda işe yarıyor diyorlar, bi bak istersen. daha fazla oluşmaması içinse sürekli nemli tutman gerekiyor. vazelin işe yarar mı bilmiyorum ama bence badem yağı falan sür spordan önce. duştan sonra da nemlendir kremle.

  • mayaa  (26.01.15 21:29:58)
Vg olayına yabanciyim ama soruna bakılırsa hamilelerin kullandığı çatlak kremleri iş görebilir diye düşünüyorum.

  • manuel mandalina  (26.01.15 21:35:18)
Benim kilo alıp verdiğim bir dönemden kalma çatlak sorunum var 2 kutu bio oil kullandım çok hafif bir düzelme oldu çatlaklar tazeyse görünüm hafifletilebilir bio oille belki nem bombası çünkü.

  • tuborg yesili  (26.01.15 22:22:39)