Anti Virüs

Arkadaşlar bir akrabamız benden anti-virüs kurmamı istedi ancak crackli antivirlerin çoğu kullanılan keyi bir süre sonra blackliste alıyor ve değiştirmeden de çalışmıyor. Akrabamız oldukça bilgisiz ve benim oraya devamlı gitme gibi bir ihtimalim yok. Avast dışında(o da çok kötü dendiği için) ya cracklisi düzgün çalışan ya da bedava olduğu halde ortalama başarımda çalışabilecek anti virüs önerilerinizi bekliyorum.

edit: Avira tam aradığım şey çok teşekkürler.

avira antivir hem ücretsiz hem başarılıdır. kaspersky öneririm ama onun key'i de lazım. bloklanabilir de.

  • cro magnon  (13.08.09 17:49:16)
Avira var ücretsiz ev sürümüyle, ortalamanın da üzerindedir.

  • crown  (13.08.09 17:51:12)
Avira nın paralı versiyonu olan Avira Premium Security Suite ı da ücretsiz kullanabilirsiniz. Kadir Has yada Ubisoft kampanyalarından yararlanabilirsiniz bunun için. Her 3 ayda bir yeni lisans dosyası istemeniz yeterli. Oh mis.

www.antivir.com.tr

veya

license.avira.com
  • iustitia omnibus  (13.08.09 18:42:50)
madem bilgiside yok pek indirsin combofix'i haftada bir çalıştırsın baksın keyfine virüs varsa eğer canına okur zaten uğraştırmayınız update idi crağıydı vesairesiydi

(bkz: combofix)
  • ztpz  (13.08.09 18:56:43)
"dışında" demişsiniz ben 2003'ten beri avast kullanıyorum.. gayet aktif bir bilgisayarım da var ama şu ana kadar spam mailler dahil her şeyi hiç sorunsuz halletti.. hiç bir trojan veya virus sorunu yaşamadım.. işlemciyle ram'le de gayet dostlar..

  • weierstrass  (13.08.09 19:17:48)
ben de yılalrdım avast kullanıyorum, hiçbir problem yaşamadım. neden kötü demişler merak ediyorum...

  • stopnsilence  (13.08.09 20:21:47)