bim klavye-mouse seti

alınır mı yau? farem tırtladı. klavye de olsa güzel olur ama bu iş için 30 civarı bütçe ayırmıştım. fazlalığı egale edebilirim ama değer mi değmez mi bilemedim? var mı kullanan, tavsiye verebilecek olan?

www.bim.com.tr

Ürün logitech, klavye-mouse konusunda en sağlam markalardan birisi, alınır tabi. Ayrıca fiyatı da uygun bence, sadece mouse 30 lira civarında.

  • osurdum  (26.01.15 14:13:52)
Teknosa'da 60 TL, Hepsiburada'da 79 TL. her türlü alınır.

Logitech kalitesi sonuçta.
  • teknikekip  (26.01.15 14:15:41)
10 tl için mouse ile uğraşmayın. logitech k400 59 tl'ye geldi sanalpazar'dan. (69 tl aslında, bir iki defa ürün inceleyince 10 tl yüklüyorlar hesaba)

  • zihuatanejo  (26.01.15 14:17:41)
alınır. ürünü başka biyerden almıştım. 3 yıldır sıkıntısız kullanıyorum.

  • optum kib bye  (26.01.15 14:18:19)
@zihu

tam şeyapamadım sanırım. bana esas lazım olan fare. ele gelenden. avuçlamam lazım yani. oyun falan oynuyorum zira. klavye de yatakta matakta bilgisayarı kucaklamama gerek kalmaz ve pratik olur diye istedim.
  • icim urperiyor  (26.01.15 14:20:14)
@optum kib

pil kullanımı nasıl? şu anki farem de logitech, pil kullanımı çok iyi. fareden de çok memnundum da orta tekeri cortladı. düşürmelere falan dayanamadı sanırım.
  • icim urperiyor  (26.01.15 14:21:09)
Fare için konuşayım, bunlara iyisinden bir Duracell koy, 24 saat kullansan da 6 aydan kısa gitmez.

  • osurdum  (26.01.15 14:29:08)
geçen yıl bimden almıştım ben bunlardan. adaptörü büyük, şöyle ufak değil www.oksid.com.tr
böyle büyük img-teknosa.cubecdn.net
yanlışlıkla çarptım takılıyken, kırıldı. 1 hafta kullanabildim, içimde kaldı.
mouse çok büyük gelmişti bana, klavye de çok küçük.
  • sckxyss  (26.01.15 14:48:26)
@sckxyz

alnını öpeyim. iyi hatırlattın. bunun da adaptörü öyle mi acaba? öyleyse yatar bizim iş. alışmışım tırnak kadar mouse adaptörlerine hiç aklıma gelmedi bakmak.
  • icim urperiyor  (26.01.15 14:50:22)
evet büyük, yani geçen yıl öyleydi. bime git kutusunu açıp bak bir şey demezler.

  • sckxyss  (26.01.15 14:53:47)
gerçekten dandik bir mouse o. Alternatif önereyim, eğer bulabilirsen A4tech g10-810 al. Alınabilecek en ucuz wireless gaming mouse kendisi ama zor bulunuyor ve fiyatının hakkını fazlasıyla veren bir alettir.

Bu arada logitech'in mouselarının dandikliği dillere destandır, haberin olsun. Sırf ben 3 tane mx revolution attım çöpe, internet bozuk logitech mouse postu dolu, neyi sağlam marka.
  • rygard  (26.01.15 20:26:44)