Bu kızın amacı arkadaşça mı yoksa bir şeyler var mı altında?

Erkek arkadaşım 1 haftalığına izmire gidecekti, geçen hafta işten bir kız arkadaşına söylemiş o da sana eşlik edeyim demiş. Kız sonra başka planlar da yapmış Konya'ya önce kızın evine uğrayacaklarmış 1 gün falan konya'da takılıp akşam da kızın evinde kalacaklarmış, ailesi sorun etmezmiş misafir severlermiş. Sonra da izmir'e geçip orda sevgilimin bi arkadaşının evinde 5 gün kalacaklar işte. Sevgilim kızın çok iyi olduğunu kötü bir niyeti olmadığını söylüyor ama ne bileyim ya normalde takılmam böyle şeylere de içime bir kurt düştü işte. Sizce kızın amacı ne ?

Not: kız beni sevgili olduğumuzu falan biliyor, ilişkimiz 3 yıllık ama bi ayrıldık bu kızla da ayrı olduğumuz dönemde samimi olmuşlar şimdi de sallantıdayız ama yine de birlikteyiz yani, erkek arkadaşımdan şüphelenmiyorum hareketleri çok normal ama kız bana garip geldi işte. Ben yurt dışında olduğum için eşlik etme olasılığım yok, yoksa keşke sen de gelsen falan dedi.

Ohohohoho

  • Cursed Chico  (26.01.15 14:00:31)
Bu ne ya. Boyle saçma şey mi olur. Kizin veya erkeğin kotu niyeti olmasa bile ben istemezdim boyle bi'şey. Hatta ve hatta için vermezdim. Bi ara samimilermis. Kız belki yeniden samimi olmaya çalışacak.

Ayrıca sen gidecek olsaydın, bi erkekler bu planları yapsaydin ne olacaktı.
  • elorelia  (26.01.15 14:01:58)
Pompa var. Üzgünüm.

  • deadline  (26.01.15 14:03:39)
hic elleme bence isler olacagina varir. uzmek istemem ortada bise yokken ama sen psikolojini korumaya al ve bekle

  • fallopian  (26.01.15 14:03:44)
atı alan Üsküdar'ı geçmiş.

  • [silinmiş]  (26.01.15 14:03:59)
elorelia +1
aynı şeyi sen yapsaydın erkek arkadaşın ne tepki verirdi bir düşün bence.

  • yue  (26.01.15 14:08:25)
erkek arkadaşın resmen mervelere gidiyor :(

  • sta  (26.01.15 14:10:01)
Gecmis olsun ustam...

  • joy luck club  (26.01.15 14:10:15)
kadın niyeti bozmuş aga. adam da safa yatıyor.

  • fayfim  (26.01.15 14:11:35 ~ 14:11:50)
kesin bi seyler olur onu geçelim de sana neden anlatmıs ki bu kadar ayrıntıyı? yapacak olsa her türlü yapardı yani ruhun duymazdı. ya çok saf ya da ayrılmıs gitmis zaten senden.

  • ufukcel  (26.01.15 14:11:38)
niyetleri yoksa bile bu kadar beraber yatıp kalkmaya yanlışlıkla olur o iş.

  • sir gawain  (26.01.15 14:13:15)
kızın hareketlerini garip bulmuşsun, ama erkek arkadaşının hareketleri normal gelmiş sana. ben olsam bu soruyu sevgilimin hareketleri olarak sorardım.

  • rock n roll  (26.01.15 14:14:00)
kız manisalı filan olsa neyse
istanbul nere, izmir nere, konya nere, ne demeye misafir kalınıyor, ne gerek var
hiç kimsenin kötü niyeti olmasa da ne gerek var?
niyet okuması yapmak istemiyorum, yukarıda yeterince yapılmış...
  • niye ama  (26.01.15 14:15:33)
aynı şeyi sende ona yap.

  • fransizkalanadam  (26.01.15 14:15:35)
@ufukcel: eleman anlatıyo çünkü henüz karar verme aşamasında. vur-kaç olabilir, kız umduğu gibi çıkmayabilir vs bi geri dönüş kapısı bırakmak ya da o geçişi yumuşatmak gerek ama değil mi :)

Tümmm kötü ihtimalleri geçtim, erkek arkadaşının böyle densiz bir arkadaşa "kızım benim kız arkadaşım var, şimdi kızcağızın tadını kaçırmayayım" diyip reddetmesi lazımdı en basitinden. O sevgiliden sana hiçbi türlü yar olmaz şu saatten sonra.
  • pandispanya  (26.01.15 14:15:47)
oha baya başka kızla sevgilin paşalar gibi tatil yapacak, bi de bunu legalize ediyorlar "yok yahu kötü niyeti yok" diye.
maşallah , baya olay var.

  • bradshaw  (26.01.15 14:17:36)
Ya ben rahatım çünkü beni gerçekten çok sevdiğini biliyorum hani ilişkideki diğer şeylerden. O yüzden erkek arkadaşımdan şüphelenmedim.

  • beni taniyan yok bu sehirde  (26.01.15 14:20:26)
Yavv öyle şey mi olur

  • shejia  (26.01.15 14:27:37)
ilişki mi kalmış bacım, beni seviyor diyorsun hala. böyle şey mi olur ya troll müsün nesin.

  • piremses  (26.01.15 14:38:44)
çok saçma bir durum, gerçekten. ayrı olduğunuz bir dönemde samimi olmuşlar falan filan. önce şu pencereden bir bak: bu plan erkek arkadaşının planı gibi durmuyor. ipler kızın elinde, her türlü ayarlama da yapılmış. kız ailesine ne anlattı sizce? neden konya' da ailesinde kalınıyor bir gece? bence hiç gerek yok böyle saf saf düşünmeye. kız her türlü planı, projeyi yapmış, erkek arkadaşınız da teşne bu duruma. şu an sallantıda olan ilişkinizi gözden çıkarmış, şansını deniyor. olursa o tarafa yürür, istediği gibi olmazsa da elinin altında biri var nasıl olsa. durum bu kadar basit işte.

sonuçtan haber verin.
  • oinone pe  (26.01.15 14:38:57)
Ben böyle durumlarda erkek tarafının kız için "iyi niyetli ya, kötü biri değil" tarzı cevaplarına bitiyorum. Yaklaşık 30 senelik erkeğim, ben kadınların niyetini, iyi niyetli bile olsa kötüye yorma konusunda erkekten daha saf varlık görmedim. Yani sen bunları düşünüyorsan ben %100 eminim ki erkek arkadaşın daha kız eşlik edeyim dediği anda kafasında 100 tane tilki dolaşmıştır. Erkek arkadaşın iyi niyetli birisi olabilir. Ama kimse bana böyle bir durumda kadının bile aklına gelen bir şeyin erkeğin aklına gelmeyeceğini söyleyemez.

Son notundan da anlaşıldığı üzere sıkıntınız var, erkek arkadaşın da başka arayışlar içinde. Kızla samimiyet olursa seni sepetleyip hayatına devam eder. Senin eşlik etme olasılığın olmadığı için keşke sen de gelsen demiş zaten :D.
  • osurdum  (26.01.15 14:40:58 ~ 14:41:35)
yav hee çok seviyordur hiç aklına öyle şeyler gelmez hee hiç aldatmaz o bildiğimiz erkeklerden değil bütün hepsi diğer kızın suçu.
hiç de öyle değil işte malesef. erkek arkadaşının daha sana sormadan kıza hayır demesi gerekiyordu. bildiğin düşüncesiz. bu kadar rahatlık bana fazla seni bilemem.

  • sta  (26.01.15 14:56:57)
Okurken ben darlandım o_O o iş her türlü yaş. Hele siz ayrıyken samimi olmaları, kızın niyetinin göstergesi. Erkekler bu konuda saf ayağına yatmayı ve doğal davranmayı çok güzel beceriyorlar. Senin adına üzüldüm :/

  • mellifica  (26.01.15 17:05:22)
izmir'de kalacakları adresi yaz hele bi

  • screamshot  (26.01.15 17:09:49)
sen de takıl onlara kız seni de misafir etsin Konyadaki evinde.

  • urasil  (26.01.15 19:19:45)
böyle durumlarda biraz kiskanmak gerekmez mi ya ? bence kiskanilacak bir durum bu. bir şeyler olma ihtimali gayet var iste. hiç olmasa bile onlar oralarda kalırken sizin de aklınız orada kalmayacak mı ?

siz ne kadar guvenseniz de ateş barut meselesi bir yerde. bilmiyorum bana mantıklı gelmedi.
  • Neill  (26.01.15 20:12:32)
Ortada bir gaylik varsa sizde erkekseniz yani suphelenmemeniz normal tabi yoksa birazcikendiselenilebilir

  • sirena  (27.01.15 18:22:11)
lutfen, rica ediyorum o gozleri ac!

  • my pink  (28.01.15 12:45:46)
Atı alan üsküdar'ı geçimş +1

Kız çok zeki imiş. İçine bir kurt mu düştü sadece. Erkek arkadaşın çok mu saf yoksa bu olayda mı saf ayağına yatıyor. Eğer normalde cin bu olayda saflık yapıyor kızın niyeti iyi diyor ise durumların farkında işine bakıyor.
  • mobydick  (06.02.15 22:59:43)