[]

Kadın bacak ölçüsü

İdeal kadın üst bacak ölçüsü sizce kaç cm olmalı?
Bir de bel ölçüsü göbek deliği hizasından mı alınır yoksa göbek deliğinin 2-3 cm üzerinden mi? 
"İdeal kadın üst bacak ölçüsü" bence hic olmamali.
göbek deligi herkeste farkli yükselikte/alcakliktadir. bel ölcüsü belin en ince oldugu yerden alinir.

  • shi aila  (25.01.15 20:45:17) 
ideal kadın bacak ölcüsü bileklerde ince, baldirlarda kalın, basensiz bacak ölcüsüdür. adı üstünde idealdir, gercekle yakından uzaktan alakası yoktur.


  • jaygatsby  (25.01.15 20:48:30) 
Basensiz kilsiz ayrıca 165 boyu ve kilosu 70 altındaysa ideal


  • steward  (25.01.15 20:50:46) 
53-54 civarı olmalı bence


  • sta  (25.01.15 20:53:47) 
onemli olan bacagin boyu degil, vucutun kalanina oranidir. mesela kylie minouge'un boyu 1.52 ona gore bacaklari da cm olarak kisadir ama oran fena olmadigi icin guzel gorunuyor.

yani orana bakmak lazim
  • earthsea  (25.01.15 21:09:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.