[]

badem ezmesi

İzmir'de şöyle güzelinden badem ezmesi nerde bulabilirim?

Teşekkürler.


 
Koska?


  • anonymice  (25.01.15 20:19:03) 
Bulamazsin badem ezmesi edirneden alinir :)


  • accorbite  (25.01.15 20:28:05) 
@accorbite edirne'nin meshur biliyorum da koca izmir'de bulabilecegim yer vardir belki diye soruyorum.


  • o degil dee  (25.01.15 21:01:48) 
Badem ezmesi Edirne'den alinir. Kececizade disinda bir yerden de alinmaz.


  • ra amin ka  (25.01.15 22:54:46) 
Yahu anladim tamam en sahanesi edirne'de ama benim sorumum cevabi bu degil. Ona bakarsaniz danimarka da en buyuk badem ezmesi ureticisi, cesit cesit sahane badem ezmesi var gidip ordan mi almam lazim?

Kestane sekeri bursa'dan, ya da pismaniye de izmit'ten alinir ama baska yerlerde de bulabiliyoruz sonucta di mi?

neyse yine de teşekkur ederim.
  • o degil dee  (25.01.15 23:27:32) 
Elgani Ezmecizade / Kemeraltı


  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (25.01.15 23:48:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.