düğünde takı olayı

kız tarafı 2x değerinde takı istiyor, erkek tarafının ailesi x'ten fazla takmam diyor. konu erkeğin üzerinde kalıyor ne yapmalı? kız da ailesi 2x istedi diye 2x diyor bu arada.
erkeğin ailesi, erkeğin x'in üzerini tamamlanmasına da karşı çıkıyor.

evlenmesinler. para konusunda boyle diretmeler oluyorsa o evlilikten hayir gelmez.

  • crucio  (24.01.15 21:56:19)
X'i 0 alsinlar, konu kapansin.

  • pinocchio  (24.01.15 21:57:03)
erkeğin ailesi hiç takı takmasın, ciddiyim. bir de aşık olmadan mı evleniyorsunuz?

  • rock n roll  (24.01.15 21:57:17 ~ 21:59:04)
kiz ailesinin yanında saf tuttu ise o iş bitmiştir. ailesi ile evlensin o zaman.

  • jaygatsby  (24.01.15 21:57:29)
x ne kadar bir mebla bence1.5x'de anlaşın iş tatlıya bağlansın ama bu işin daha ev eşyası var, düğün masrafı var, bir yerde patlar bu iş. yol yakınken geri dönün bence.

  • kuzey li  (24.01.15 21:58:56)
adamların durumu olmayabilir. ayrıca takıya limit koymak başlı başına çok yanlış. ben erkeğin yerinde olsam bu konuda ailesi istedi diye isteyen kızla evlenmezdim.

yanlışın neresinden dönersen kardır.

daha evlenmeden bu tarz konularda sorun çıkıyorsa o evlilik yürümez zaten.
  • belkider  (24.01.15 22:01:09)
evlilik bu diil...

  • groove  (24.01.15 22:01:48)
böyle zihniyetin içine .....

  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (24.01.15 22:03:04)
Bu nedenden dolayı nişanlıyken ayrılan arkadaşlarım var. Saçma sapan bir durum. Kız tarafı ne koparsak kâr diyor böyle durumlarda. Sanki kızı satıyorlar. Eski köy geleneklerini sürdürmenin ne manası var? O evlilik olsa bile ailelerin karışmasından dolayı hayır gelmez

  • mellifica  (24.01.15 22:05:46)
bence erkek tarafı cimriliğe kaçmamalı. biraz daha uğraşıp 2x takıyı bulup buluşturabilmeli. sonuçta bunun bile pazarlığı yapılması yanlış.

  • ceycey e  (24.01.15 22:21:52)
@ minik donut
mobilde tıklarken sıkıntı olmuş, hallettim

@ all
evlenen ben değilim duydum sadece birini
  • Sarix  (24.01.15 22:32:34)