ilk kez alkol alcam

biraz sarhoş olmak istiyorum.ne tavsiye edersiniz? ağır olmasın ama...

absinth

(şaka)
  • sihirus  (24.01.15 10:06:58 ~ 10:08:48)
bira iste. ilk kezse hem bayagi etkiler.

  • bohr atom modeli  (24.01.15 10:09:12)
@sihirus
adama kastın mı var absinth ne yahu.

  • joooper  (24.01.15 10:09:28)
votka + meyve suyu

  • teknikekip  (24.01.15 10:13:04)
Cin + Tonik

  • himmet dayi  (24.01.15 10:28:49)
ayran, nickle de uyumlu :)

  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (24.01.15 10:33:07)
Cin tonik veya bira. Sakın karıştırma, tek bir içki çeşidinden iç gece boyu.

  • youshookmeallnightlong  (24.01.15 10:40:14)
ilk kez ise 33 lük bira ile çok güzel keyif yaparsın.alıştıra alıştıra iç.bu ilk zamanlardaki keyfi bir daha hiç bulamıcaksın.hep o ilk tadı arıcaksın.

  • somali carsi alayina karsi  (24.01.15 10:42:28)
Çok da abartma. Durmayı bil. Yoksa eğlenmez rezil olursun.

  • youshookmeallnightlong  (24.01.15 10:46:51)
sarap icebilirsin 1-2 sise. birayi gorece hizli icmezsen pek etkilemez.

sarap secmeyi/icmeyi bilmiyorsan, tatli bir sey icmek istiyorsan sirince'den gelen meyve saraplari var bazi tekellerde ya da marketlerde. yakinlarda bulabiliyorsan onlar isini gorur. hangi marka oldugunu kafana takma, begendigin meyveyi al ic.

uzum sarabi alacaksan fiyat/deger konusunda bilgili olman gerek. o yuzden tavsiye etmiyorum.

ilk kez alkol alacaksan yayginligindan dolayi birayi tavsiye ederim. kafana gore/butcene gore al. efes alacaksan unfiltered ya da dark alabilirsin. (biranin etkisini 3-4 siseden sonra gorebilirsin)

sarap icerken siseyi actiktan sonra bitirmelisin. eger tek basina iciyorsan ikinci siseyi acarsan yuksek ihtimalle ilk kadehi doldurduktan sonra bikacaksin. yine biranin guzel tarafi acmadigin siseyi dolapta saklarsin.

sonucta icme hizina gore etkilenirsin. ona gore ic.

dertliysen, canin sikiliyorsa icme.
deneyim olsun diyorsan ya da kendince kutlama yapiyorsan ic.
sorumsuzca icme.
  • idexo  (24.01.15 10:53:41)
sakın vodkaya falan girme. şarap ürkütebilir mideni. bira ile başla bence, klasiktir.

  • feel the blanks  (24.01.15 15:00:57)
yavaş yavaş içilen ve yanında çerez merez yenen bir 50'lik bira senin ilacın.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.01.15 15:04:46)