absinthe

daha önce türkiyede absinthe denemiş olan veya denemek isteyen var mı ?

Pernod Absinthe - absinthe ilk üreten firmaymış
%68 alkol oranı var

ben pragda içmiştim %85lik oranda, elimde 68liği var, içsem mi içmek isteyene mi sağlasam bilemedim
  • facebook  (23.01.15 22:21:06)
çek cumhuriyetinde içtim, Türkiye'de 3 4 yıl önce bir arkadaş yeni nesil olanlardan getirmişti (wormwood içermeyen). Hediye gelse koyar bir köşeye unuturum şimdi, para verip almam.

  • rygard  (23.01.15 22:21:32)
Yurtdışında da içtim. Türkiye'de de içtim. Karakteristik'in dediği gibi abartılan bir içecek bence. Tadı da kötü değil. Yani ben şeker filan yakmıştım. Yüzde 80 alkol oranı vardı.

  • elitist  (23.01.15 22:21:43 ~ 22:22:06)
Türkiyede içtim sahteydi galiba herhangibi kafa yaşamadım şekersiz daha güzeldi sanki tadı

  • topraam  (23.01.15 22:34:29)
hocam ben denemek isterim, bana sağlayabilirsiniz :)

  • probiyotik  (23.01.15 23:02:44)
absinthe iyidir hostur guzeldir ve piyasadaki absinthe'lerde halusinatif etkiyi saglayan etken madde sinirlanmistir.

guzel hazirlanirsa icimi de keyiflidir kafasi da.

benim ictigim en yuksek thujone iceren absinthe sudur:
www.drinks24.com
  • ugi the slayer  (23.01.15 23:52:10)
denedim. %85 alkollüydü sanırım. hiçbir tad alamadım. 50 cl'ye 150tl bayıldık, kafa da yapmadı. üstüne bira almak zorunda kaldık. gece de kustum.

  • dokuz numara dort yildiz  (24.01.15 02:23:49)