Facebook Mesaj Gönderemiyorum - Alamıyorum

arkadaşımla sohbet ederken bir anda mesaj gönderemez alamaz oldum. mesaj gönderilemedi yazıyor ve yanında sarı üçgen oluyor.Aynen o şekilde. Ayrıca gelen kutuma da giremiyorum uzun süre bekletiyor ; ve ardından Geçici bir hata oluştu, lütfen tekrar dene. yazısı çıkıyor. açık olan insanları ekranın sağ tarındaki pencerede görebiliyorum.Konuşmak için tıklıyor ve sohbet geçmişine tıklıyorum bu sefer de , Sorry, but Messages is temporarily unavailable. Please try again in a few minutes. Hatası alıyorum...

mobilden, değişik tarayıcılardan da yemedi.

bazen böyle küçük hatalar olabiliyor
internet bağlantını kontrol et, eğer internet bağlantıda sıkıntı yoksa bizi affeyle

  • facebook  (23.01.15 22:13:42)